Велика Србија

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Велика Србија

Počalji od Ron Jeremy taj Pet Jan 25, 2013 7:43 am

...imam...nije bas stav,ali vise je preporuka...mislim Bole da treba vise da obratis stvari na svakodnevni zivpt...da pocnes da juris ribe,vise da jebes...bolje ces da se osecas...mani se politike...
...btw...interesantna je tvoje vidjenje stvari...medjutim...nisam primetio da tu ima nase krivice za ono sto nam se izdesavalo.pa me interesuje...ima li je?...

Najgori član

Broj poruka 17

Datum upisa 25.01.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Nadrkan

http://www.ucinipogresankorak.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Pet Jan 25, 2013 8:00 am

Ron, moje psihicko stanje, mozda nije bas neko, (mada je to relativna stvar) zavisi iz kog ugla gledas....
Niko ne brani ko hoce da gleda samo svoj interes da to i cini... Mada nemoj zaboraviti sta je "IDIOT" po definiciji.... Oni Srbi u NDH su samo gledali svoj posao, nazalost i nije im pomoglo......

Ja bi jako voleo da mogu razmisljati o nekim glupostima, na zalost previse svakodnevnice je oko nas i nije mi dobro pa moram misliti kako da poboljsam to..... NA NASU ZALOST MI SMO JOS U RATU ALI NE BORBENIM SREDSTVIMA......

Ron, a kad je narod nesto bio kriv....? Zavisi iz kog ugla gledas i na koju krivicu gledas....

niko vajdu dosad vido nije....

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012
Raspoloženje Raspoloženje : vedro i suncano....

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Pet Jan 25, 2013 8:02 am

JonDoe ::ko je upravu dobije...a ko nije dobije

A i onak ko se smije
taj naj vise dobije.....

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ђаво лично taj Pet Jan 25, 2013 8:06 am

Ron Jeremy ::mislim Bole da treba vise da obratis stvari na svakodnevni zivpt...da pocnes da juris ribe,vise da jebes...bolje ces da se osecas...mani se politike...
Мислим да се код Болета ради о сасвим довољном капацитету да истовремено обавља и једно и друго, и увек ме ражалости кад неко покаже да те капацитете нема, или се барем тако понаша.
Свести свој живот на биолошка задовољења зна да буде прилично недостојно човека, као бића обдареног и неким другим садржајима; но, ваљда је то данас пожељна матрица понашања, некажњива и лакша...
Верујем да је твој "савет" добронамеран. Но, можда је боље да такве савете не делиш на овако озбиљним темама; тривијализацијом се увек само губи интегритет, никад не расте.
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Pet Jan 25, 2013 8:15 am

Dj, ja mislim da je on krajnje dobronamerno se uplasio za moj ljubavni zivot jer ljudi koji nemaju dovoljno seksa su obicno agresivni i zli....

No on mene ne poznaje i ne zna da je kod mene sve za salu i zezanje osim sa Nacijom, i zrtvama.... Tu sam jako ozbiljan....

Ono sto je meni sveto, njemu je smesno i obrnuto..... To je ta DEMOKRATIJA valda....

Inace DJ jel zna sta je izvorno znacenje reci IDIOT....?

To je osoba koja nema osecaja za pripadnost vec samo gleda svoj interes, iz svog ugla.....

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JonDoe taj Pet Jan 25, 2013 8:20 am

Mrsite li mrsite

Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 255

Datum upisa 31.12.2012
Raspoloženje Raspoloženje : lose ide ka gorem

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Pet Jan 25, 2013 8:30 am

Moze se i tako gledati Jone, ali nemoj da se brines , tebi se to ne moze desiti.... Ti ne mozes da mrsis.....

Jesi pomislio da je sve stvar gledanja... Mislim da su ove teme i postavljene za onog ko ima sta reci (i dobro i lose) a ako neko ne razume onda mozda ne mora to da pokazuje...

MRSI U PRINCIPU SVAKO SAMO ZAVISI KAKO GLEDAS NA TO....

Ali ti Jon, nemoj da se brines, ti to ne radis, dovoljno je da nas opomenes i da mi porazmislimo o tome....

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ђаво лично taj Pet Jan 25, 2013 8:31 am

bole ::
Inace DJ jel zna sta je izvorno znacenje reci IDIOT....?

To je osoba koja nema osecaja za pripadnost vec samo gleda svoj interes, iz svog ugla.....
Такво је доба.
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ђаво лично taj Pet Jan 25, 2013 8:32 am

JonDoe ::Mrsite li mrsite

Објасни.
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Pet Jan 25, 2013 8:47 am

Ђаво лично ::
JonDoe ::Mrsite li mrsite

Објасни.

Eeee sad, daj neko prostije pitanje.... Pa jel umes ti svaku frazu sto si cuo da objasnis....?

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ђаво лично taj Pet Jan 25, 2013 8:53 am

Ја умем, зато и питам...
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JonDoe taj Pet Jan 25, 2013 8:54 am

Ja mislim da smo mi bili prvi,odma posle adama i eve,pa posle cobani istripovali da su albanci i stariji od nas,najstarijih,,a neke budale imale more pa se odvoile i sad imaju tisucljetnu kulturu i usput se voze zrakomlatom Laughing

A ovi egipcani,grci i ostali,obicna boranija bre...ne znaju da je Nabukodonosor ustvari predak mog komsije...55 generacija pre,dugovecni su Laughing

Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 255

Datum upisa 31.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ђаво лично taj Pet Jan 25, 2013 9:00 am

Има довољно тема за овакве ствари; покушај да то не радиш и на овима, које су остављене за озбиљнији приступ.
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JonDoe taj Pet Jan 25, 2013 9:02 am

Laughing lool lol 2 dajte i meni malo toga na cemu ste 'ocu i ja da mi bude dobro...zmajevi,zmajevi

Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 255

Datum upisa 31.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Pet Jan 25, 2013 9:12 am

Pa kad neko nesto ne poznaje iz bilo kog razloga (da li sto ga ne interesuje ili je ucio drugacije) obicno pokusa da izvrgne ruglu to sto ne razume....

Jon pa ti nisi svestan koliko si u pravu.... E nesto slicno tome su od skoro napisali u Harvardu, Oksfordu i Ruskoj Akademiji Nauka iz Petrovgrda.....

E sad mislim da si prilicno neuk da izvrgavas ruglu te institucije a da ne pricamo o proslosti svoga naroda.......

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Pet Jan 25, 2013 9:15 am

JonDoe :: dajte i meni malo toga na cemu ste 'ocu i ja da mi bude dobro...zmajevi,zmajevi

Braco jedini ko se smeje ovde si ti, i to po meni bez razloga... Verujem da je tebi lepo ali to nema veze sa temom ovde...
A da mi pokusas objasniti sta je toliko smesno na ovoj temi....?

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ђаво лично taj Pet Jan 25, 2013 10:47 am

Типично за опонента националној политици у Србији, Боле. У недостатку аргументације, којом би објаснио своје ставове, а неспреман да се конкретно изјасни о њима- служи се подсмехом, као релативизацијом супротних ставова.
Мислим да сам почео да схватам о коме се заправо ради; понављам упозорење да такво понашање на овој секцији нећу дуго толерисати.
Коме је до забаве- то може да ради на другим секцијама; на овој- не.
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JonDoe taj Pet Jan 25, 2013 11:38 am

Kakav oponent u nacionalnoj politici u Srbiji?
Alo ljudi,jel citate vi sta pisete ovde?
:smajlikojisekrsti:

Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 255

Datum upisa 31.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ђаво лично taj Pet Jan 25, 2013 11:45 am

JonDoe ::Kakav oponent u nacionalnoj politici u Srbiji?
Alo ljudi,jel citate vi sta pisete ovde?
:smajlikojisekrsti:
Очито је да се не слажеш са Болетовим и мојим ставом по питањима политичких идеја и решења; но, не знам како си дошао на то да исмејавањем тих ставова, што све време радиш- то посматрамо као икакав аргумент у дискусији, ма како теби та становишта била страна и недопадљива.
Понављам- учешће на теми није обавезно; обавезно је уважавање саговорника, без обзира на граматику, учене цитате или лични осећај упућености у проблематику.
Исмејавање није дозвољено.
Ваљда је сад довољно јасно...
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Pet Jan 25, 2013 12:58 pm

Mislim Jone da ti samo ne poznajes materiju i onda tako pricas..... Ja cak postujem i to.... Ali ako nesto ne znas ili ne poznajes odkuda ti ideja da lupas i ismevas....?
Da li si se mozda pitao zbog cega neko ima takav stav ili te boli bulja za stav vazno je da se ne poklapa sa tvojim misljenjem....

Razumem ja da ti si mozda druge vere , nacije, i da ti ne ide u prilog ova tema ali malo je neukusno ako si Srbin i ako imas takav stav.....

To sto je nekome ne ide u prilog da bude velika Srbije samo zato sto je zatrovan mrznjom.... Ako moze da bude veliak ALBANINA HRVATSKA, sto nebi mogla da bude i VELIKA SRBIJA.... Bar jedina ona nije Vestacki stvorena i naj starija je od tih tvorevina ovde nabrojanih......

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ron Jeremy taj Ned Jan 27, 2013 8:49 am

Ђаво лично ::
Ron Jeremy ::mislim Bole da treba vise da obratis stvari na svakodnevni zivpt...da pocnes da juris ribe,vise da jebes...bolje ces da se osecas...mani se politike...
Мислим да се код Болета ради о сасвим довољном капацитету да истовремено обавља и једно и друго, и увек ме ражалости кад неко покаже да те капацитете нема, или се барем тако понаша.
Свести свој живот на биолошка задовољења зна да буде прилично недостојно човека, као бића обдареног и неким другим садржајима; но, ваљда је то данас пожељна матрица понашања, некажњива и лакша...
Верујем да је твој "савет" добронамеран. Но, можда је боље да такве савете не делиш на овако озбиљним темама; тривијализацијом се увек само губи интегритет, никад не расте.

...Djavole...moji saveti su univerzalni bez obzira na temu...kada vidim da je neko ostrascen,uvek mu dajem isti savet...pa makar bio i po tebi,banalan...moj savet tebi...pokusaj malo da ubacis smisao za humor u svoj zivot i pokusaj da naucis da citas izmedju redova...da li je ovakva matrica bolja?...
Ron Jeremy
Najgori član
Najgori član

Broj poruka 17

Datum upisa 25.01.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Nadrkan

http://www.ucinipogresankorak.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Ned Jan 27, 2013 9:48 am

Rone, da me ne shvatis pogresno ali ja stvarno nisam ostrascen... Cak sam previse smiren.... Tako da ti se mozda ucinilo..... Jedino sto sam veliki nacionalista ali to nije ostrascenost vec nesto drugo ( ako si me shvatio).... Sem toga biti nacionalista je nesto jako pozitivno ako se ne varam....

Bas se volim saliti ali stvarno mislim da ovakve teme nisu za to.... (i ako tvoja terapija ima smisla i dosta je efikasna....)...
Jeste stvar ukusa ali mislim da se ne moramo saliti na svim temama.....

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ekstremist taj Ned Jan 27, 2013 9:55 am

A jeli bole sali nije mesto? I ne sme se nikako protivureciti osim cinjenicama, ako dozvolis svi ti likovi koje mi navodis su za mene alternativna nauka. Cinjenice ne kazem da ne postoje ali su sve te tvrdnje na jako klimavim nogama, posebno tvrdnja da su Srbi narod najstariji.
Kad se vec nalazimo na takvom terenu gde nema puno cinjenica u tvojim tvrdnjama, ne mogu apriori da te podrzim i zato nam ostaje nacin "borbe" protiv tvog stava koji ukljucuje dozu humora, skepse i neverice. Ovo sam sad ozbiljno rekao nemoj da mi kazete da se podsmevam.

ekstremist
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 440

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bole taj Ned Jan 27, 2013 10:15 am

Ne Ex, nis me izgleda razumeo... Daleko od toga da se dikusija ogranici samo na cinjenice..... PO MENI NE TREBA OVO DA POSTANE SPRDNJA.... Iz vise razloga da ne sirim temu....

Jako bi mi bilo zanimljivo da izneses ili nedko drugi zbog cega misli suprotno.....

Vid, sve iz tih davnih vremena je dosta oskudno i mora da se trazi u raznim spisima mladjim i starijim... Naj vise tih informacija se nalaze u zemljama daleko od nas....
MEDJUTIM OD KAD JE PRONADJENA GROBNICA NINA BELOVA STVAR SE MENJA... Sada ova teorija je i podkrepljena cinjenicama.....

Inace Obrati paznju na SAD, BRITANIJU i RUSIJU.... U TIM SE ZEMLJAMA POGLED NA ISTORIJU MENJA..... ONI SU TI KOJI GURAJU PROMENE U ISTORIJI....

INACE EX iz duzno postovanje ovo sto sam ja preneo je odavno ucenje Srbskog naroda (u mnogim starim knjigama) ali se do skoro gusilo....

Sad se uz pomoc gore nabrojanih drzava ponovo vracaju stara saznanja koja su bila odbacena.....

LICNO MISLIM DA JE NASA ISTORIJA JAKO FALCIFIKOVANA I TO STO TI PRICAS JE PRODUKT TOGA....

Da ne sirim temu sa specijalnim oblikom rata na duze staze koji se odvija na svim poljima protiv Srbskog naroda......

Rezime:

Ovo sto sam napisao je glediste Ruske Carske Akademije Nauka iz Petrovgrada, Harvarda i velikim delom Oksforda, podatke su nalazili kod mnogih Antickih pisaca, istoricara preko rimskih, do danasnjiha naucnika Irana, Iraka, Indije i naj eminentnijih naucnika zapada iz tih oblasti...
.

By B
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ђаво лично taj Ned Jan 27, 2013 10:24 am

ekstremist :: Cinjenice ne kazem da ne postoje ali su sve te tvrdnje na jako klimavim nogama, posebno tvrdnja da su Srbi narod najstariji.
Покушаћу да пронаћем онај текст, извештај са семинара у Москви, који је прилично озбиљно поткрепљен документацијом, изворима и доказима. И сам сам био збуњен тиме колико мало знамо о тим стварима, и колико су контрадикторне "истине", које су нам од детињства тувљене у главе, од најранијих дана.
Не обећавам ништа, али- покушаћу.
Сматрам да је знање данас ултимативна привилегија; јер, временом човек почне да схвата колико је штуро "знање" које мисли да је прикупио...
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh