Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Косово и Метохија

+3
bole
JonDoe
Ђаво лично
7 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Косово и Метохија - Page 2 Empty Re: Косово и Метохија

Počalji od ekstremist Pon Jan 28, 2013 11:42 am

Fenix ::Ko garantuje da ce nam biti ikad bolje ako priznamo Kosovo?

Otkud ja znam, ja samo pitam? Косово и Метохија - Page 2 3929217648
avatar
ekstremist
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 440

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Косово и Метохија - Page 2 Empty Re: Косово и Метохија

Počalji od Ђаво лично Pon Jan 28, 2013 11:46 am

Fenix ::Ko garantuje da ce nam biti ikad bolje ako priznamo Kosovo?
Ови, што су га отели; Косово и Метохија - Page 2 277638789 ми само треба да поверујемо...
Екстрем,

To je tacno, ali sta mi tu mozemo osim da ne priznamo Kosovo... nikad?! Hoce li nam biti bolje ikad? Косово и Метохија - Page 2 3974914884 Косово и Метохија - Page 2 4134768733
Међународно право се тренутно не поштује; но, ко иоле познаје историју- свестан је да то не потреје до века. Треба чекати; они ће то узимати, али- док год ми то не признамо као независну државу, то је по тим регулама- пљачка.
Дакле- треба чекати, јер- можда некад нешто и сачувамо; признамо ли Косову независност- сигурно нећемо никад ништа добити.
Мислим да је разлика очита.
Ђаво лично
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Косово и Метохија - Page 2 Empty Re: Косово и Метохија

Počalji od bole Pon Jan 28, 2013 12:37 pm

Jon, ja ne trazim diskusio ali ne mislim kao ti.... Daleko da sam ratni huskac ali sam veliki patriota..... (ali da ne pricamo uzalud jer se ne poznajemo o tome sta je ko ucinio...)..

Mis smo pricali o zivotnim vrednostima jer tvoj stav po meni je jako pogresan.... Ajde da ti citiram jednog jako mudog coveka kao moj odgovor.....


" Ima velike sirotinje medju nasom decom kojima roditelji sem pra nisu nista mogli dati......."


Do duse malo bih ga modifikovao ali nije ni bitno posto neces dikutovati vise i postujem to jako.....




Exi, nama nece biti bolje i da priznamo i da ne priznamo Kosovo kao drzavu sto se tice zapada.... I dalje oni bi da sakate SRBIJU... (vojvodina i Raska)....

I 2000 su obecavali kule i gradove samo ako se svrgne milosevic... I LIBIJI isto I EGIPTU i IRAKu, i TUNIS......

IMA LI GDE SU ISPUNILI OBECANJE.....?
Zasto mislis da bi nama ispunili sta su obecali.....?


Poslednji izmenio bole dana Pon Jan 28, 2013 1:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
bole
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012
Lokacija : Od Tokoja sve do Milvokija
Raspoloženje Raspoloženje : vedro i suncano....

Nazad na vrh Ići dole

Косово и Метохија - Page 2 Empty Re: Косово и Метохија

Počalji od ekstremist Pon Jan 28, 2013 1:24 pm

A jok jok ne upadam ja vise u diskusiju, ne mislim ja nista samo pitam.
avatar
ekstremist
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 440

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Косово и Метохија - Page 2 Empty Re: Косово и Метохија

Počalji od bole Pon Jan 28, 2013 1:45 pm

Hahahahahahahah vala i to sto rece..... Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789 Косово и Метохија - Page 2 1735100789

(Ej izgleda da je onaj tvoj drugar u pravu..... Ne poznajem materiju ali sam video nekoliko ljudi koje znam da su ozbiljni i nisu sarlatani pored njega... Da bi rekao da je u pravu , morao bih poznavati materiju odnosno procitati epove....... Mogao bih reci da jeste u pravu jer to isto prica i onaj profesor sa Sorbone.......)
bole
bole
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 286

Datum upisa 29.12.2012
Lokacija : Od Tokoja sve do Milvokija
Raspoloženje Raspoloženje : vedro i suncano....

Nazad na vrh Ići dole

Косово и Метохија - Page 2 Empty Re: Косово и Метохија

Počalji od krtica Pet Jan 24, 2014 12:02 am

Ђаво лично ::
Fenix ::Ko garantuje da ce nam biti ikad bolje ako priznamo Kosovo?
Ови, што су га отели;  Косово и Метохија - Page 2 277638789 ми само треба да поверујемо...
Екстрем,

To je tacno, ali sta mi tu mozemo osim da ne priznamo Kosovo... nikad?! Hoce li nam biti bolje ikad?  Косово и Метохија - Page 2 3974914884 Косово и Метохија - Page 2 4134768733
Међународно право се тренутно не поштује; но, ко иоле познаје историју- свестан је да то не потреје до века. Треба чекати; они ће то узимати, али- док год ми то не признамо као независну државу, то је по тим регулама- пљачка.
Дакле- треба чекати, јер- можда некад нешто и сачувамо; признамо ли Косову независност- сигурно нећемо никад ништа добити.
Мислим да је разлика очита.
Mi uopšte ne odlučujemo o sudbini KIM, to što se zavaramo da naše priznanje ili nepriznanje nešto menja je zabluda.Možemo samo da pomognemo ili odmognemo onim preostalim Srbima tamo našim odlukama u vezi Kosova, kažem ''mi'' mislim na vlast.

Pet zemalja EU ne priznaje Kosovo,zato ne može samostalno u EU integracije,kada bi se to promenilo, a niko ne zna šta nosi sutra po tom pitanju, niko više ne bi mogao da zaustavi KIM u dobijanju stolice u Savetu Bezbednosti UN.
Nama je zato bitno da udjemo u EU što pre, pa kao punopravna članica te zajednice lobiramo u našu korist, sa važećim glasom u odlučivanju. Ovako se samo kurabesamo istorijom od pre boga a izgubili smo Kosovo u ratu potpisujući kapitualciju u Kumanovu. Od EU možemo očekivati samo ultimatume , kako ih mi doživljavamo, dok EU to posmatra kao normalizaciju odnosa u regionu.
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Косово и Метохија - Page 2 Empty Re: Косово и Метохија

Počalji od NetPredator Pet Jan 24, 2014 12:13 am

Kosove j izgubljeno na biološkom planu.
Albanci su se razmnožavali, Srbi ne.
Vrlo jednostavno.
Da je Kosovo, nekim nesrećnim slučajem, stvarno u sastavu Srbije, imali bismo najmanje 30% poslanika Albanaca, imali bismo dva zvanična jezika, ne znam koliko bi se to srpskim nacionalistima svidelo.
Glede (ne)priznavanja, ono ima nekakvog uticaja, koliko i nepriznavanje Formoze od strane Kine, ako se nekada promene okolnosti, možda to bude od uticaja, sve dok je etnička karta takva kakva jeste, nepriznavanje nema nikakvog realnog efekta.
NetPredator
NetPredator
Najgori član
Najgori član

Broj poruka 86

Datum upisa 22.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Косово и Метохија - Page 2 Empty Re: Косово и Метохија

Počalji od krtica Sub Jan 25, 2014 8:09 am

NetPredator ::Kosove j izgubljeno na biološkom planu.
Albanci su se razmnožavali, Srbi ne.
Vrlo jednostavno.
Po ovome je Kosovo izgubljeno davno, davno...
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Косово и Метохија - Page 2 Empty Re: Косово и Метохија

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu