Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agresivni osvajači, ili smerni stratezi?

5 posters

Ići dole

Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? Empty Agresivni osvajači, ili smerni stratezi?

Počalji od Lolla Sre Feb 06, 2013 8:38 pm

Momci, kakvi ste prilikom osvajanja devojke koja vam je zapala za oko?
Da li krećete u frontalni "napad", naoružani šarmom, "žvakom", samouverenošću i na taj način je "obarate s' nogu"?

Ili prilaz planirate, ne žurite, pletete mrežu lagano, merkate situaciju, tražite joj "slabe tačke" koje će vam doneti neki poen više?

Devojke....kakve muškarce više volite kada vam prilaze, tj. kakve ste više volele? Ove agresivnije (pristojnost se podrazumeva) ili ove što vas lagano kuvaju? osmeh






Poslednji put izmenio Lolla dana Čet Feb 07, 2013 1:40 am, izmenio ukupno 2 puta
Lolla
Lolla
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 560

Datum upisa 26.12.2012
Lokacija : ... divljina ...
Raspoloženje Raspoloženje : zaklonjenja od štete, al' za frkom uvek fanatik

Nazad na vrh Ići dole

Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? Empty Re: Agresivni osvajači, ili smerni stratezi?

Počalji od JonDoe Čet Feb 07, 2013 12:25 am




Mogu da pricam sa njom bez zadnjih namera samo ako je zena dobrog prijatelja,druga ili vec neka slicna situacija u kojoj mi to nije na pameti(poslovno i sl. npr isto) i naravno ne svidja mi se...sve ostalo se krene kad tad,uostalom postoji i prijateljski sex,a to ne mogu da muvam postala mi prijateljica(ako mi je bas privlacna i svidja mi se) nek okace macku o rep,prvo cu da nabacim pricu ako vec vidim da se ide ka prijateljstvu pa ako prolazi prolazi ako ne agresivno pa da se razilazimo...jeste da svi pravimo kompromise i foliramo ali sve ima svoju granicu Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? 3939266030

ekstra mega giga nabudzena riba preko puta mene ne znam je upoznali se pricamo i ja cu da joj posvecujem paznju ako nije muvanje...ma nije nego Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? 1091913718 ... ona je tako inteligentna Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? 1735100789(sve i da jeste alo bre!)
JonDoe
JonDoe
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 255

Datum upisa 31.12.2012
Lokacija : bunar
Raspoloženje Raspoloženje : lose ide ka gorem

Nazad na vrh Ići dole

Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? Empty Re: Agresivni osvajači, ili smerni stratezi?

Počalji od slavena Čet Feb 07, 2013 2:03 am

Laganice, pa dokle stignemo... romansa
slavena
slavena
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 503

Datum upisa 03.01.2013
Lokacija : sever
Raspoloženje Raspoloženje : odlicno

Nazad na vrh Ići dole

Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? Empty Re: Agresivni osvajači, ili smerni stratezi?

Počalji od ypsilon Sre Okt 01, 2014 5:37 am

Ne znam kakav sam. Bogami nemam pojma. Ja bih ako moram ocijeniti, ocijenio kao smotan. I to baš doslovce.osmeh ono baš smotan:)
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? Empty Re: Agresivni osvajači, ili smerni stratezi?

Počalji od pesma Sre Okt 01, 2014 11:10 pm

Ti smotan?

Ko te to slagao, da mu nanu naninu?   deda
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? Empty Re: Agresivni osvajači, ili smerni stratezi?

Počalji od ypsilon Sre Okt 01, 2014 11:18 pm

pesma ::Ti smotan?

Ko te to slagao, da mu nanu naninu? 
  deda

Vjerovala ili ne to je istina. Jednom jedan rekla za mene drugoj, a ja tu bio u društvu, ma on nema pojma što je žensko. osmeh
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? Empty Re: Agresivni osvajači, ili smerni stratezi?

Počalji od pesma Sre Okt 01, 2014 11:19 pm

A što bi mor'o znati, treba se samo snaći, moći i hteti. pilot
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Agresivni osvajači, ili smerni stratezi? Empty Re: Agresivni osvajači, ili smerni stratezi?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu