Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tabu tema

+6
Najgora
Vulin
debilko
Uther Pendragon
Marea
pesma
10 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Tabu tema - Page 3 Empty Re: Tabu tema

Počalji od pesma Sre Sep 25, 2013 11:04 pm

Muška sigurna kuća ovde otvorena, a niko da se javi da ga zaštitimo. ortak 
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tabu tema - Page 3 Empty Re: Tabu tema

Počalji od ypsilon Pet Sep 27, 2013 11:25 am

Nek i to ima, da znam gdje cu da se sklonim.zub 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Tabu tema - Page 3 Empty Re: Tabu tema

Počalji od pesma Ned Sep 29, 2013 8:35 pm

Nije valjda da te žene biju ypsilon? Po kom mestu na telu najviše? placljiva  
Sram ih bilo!
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tabu tema - Page 3 Empty Re: Tabu tema

Počalji od ypsilon Pon Jan 13, 2014 10:19 am

pesma ::Nije valjda da te žene biju ypsilon? Po kom mestu na telu najviše? placljiva  
Sram ih bilo!

Ma gdje god stignu, čim me dohvate. lol 2 Ne vole mene žene baš nešto, malo koja. Ali zajednički im je razlog, kažu da sam vrag. E, ne mogu ja protiv pobožnih žena. zub 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Tabu tema - Page 3 Empty Re: Tabu tema

Počalji od Komsinica Uto Jan 14, 2014 12:29 am

Joooooj obozavam tabu teme! Al drugi ne vole sta imam da kazem o istim  Very Happy
Komsinica
Komsinica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 324

Datum upisa 12.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tabu tema - Page 3 Empty Re: Tabu tema

Počalji od ypsilon Uto Jan 14, 2014 4:31 am

pesma :: Meives u Nemačkoj koji je pojeo jednu osobu nije osuđen zbog kanibalizma već zbog ubistva zarad seksualnog zadovoljstva. [/font][/color]


Točno pesmo. Inaće Meives je tipa našao preko neta. I dogovorili su susret i sve. Nakljukao ga je sedativima i svim čudima. I prvo što mu je odrezao i pojeo je penis bio. Ipak je on pravi Nijemac i voli čovjek kobasice. I on je tako njega ono mezetio pomalo. I eto pojeo ga je. Ima film snimljen o tome, međutim mislim da su ga Nijemci zabranili bili. Čak je bilo priče da ga se pusti jer je ovaj pristao dobrovoljno itd. Ali kad razmislim, Meives je bio fin, nije klao.  lol 2 Što se tiče kanibalizma najpoznatiji je onaj slučaj u Andima. Sa onim planinarima. Ali oni što su preživjeli, znamo na koji su način preživjeli. Dosta je tu polemika i rasprava vođeno. Da li su morali to ili nisu.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Tabu tema - Page 3 Empty Re: Tabu tema

Počalji od pesma Uto Jan 14, 2014 5:19 am

ypsilon ::
pesma :: Meives u Nemačkoj koji je pojeo jednu osobu nije osuđen zbog kanibalizma već zbog ubistva zarad seksualnog zadovoljstva. [/font][/color]


Točno pesmo. Inaće Meives je tipa našao preko neta. I dogovorili su susret i sve. Nakljukao ga je sedativima i svim čudima. I prvo što mu je odrezao i pojeo je penis bio. Ipak je on pravi Nijemac i voli čovjek kobasice. I on je tako njega ono mezetio pomalo. I eto pojeo ga je. Ima film snimljen o tome, međutim mislim da su ga Nijemci zabranili bili. Čak je bilo priče da ga se pusti jer je ovaj pristao dobrovoljno itd. Ali kad razmislim, Meives je bio fin, nije klao.  lol 2 Što se tiče kanibalizma najpoznatiji je onaj slučaj u Andima. Sa onim planinarima. Ali oni što su preživjeli, znamo na koji su način preživjeli. Dosta je tu polemika i rasprava vođeno. Da li su morali to ili nisu.
Znači, pojeo mu penis prvo jer Nemci vole kobasice?  Laughing 

Uh, a što se tako kliberimo, kad nije ni smešno. Zaginuo čovek od interneta, pojeo ga drugi čovek sa neta. Prava tabu tema, koliko bi mene njih smazalo. A ni tebe ne bi propustili Ypsilon, krenuli bi od uha pa nadalje...  Very Happy
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tabu tema - Page 3 Empty Re: Tabu tema

Počalji od ypsilon Uto Jan 14, 2014 5:26 am

pesma ::
Znači, pojeo mu penis prvo jer Nemci vole kobasice?  Laughing 

Uh, a što se tako kliberimo, kad nije ni smešno. Zaginuo čovek od interneta, pojeo ga drugi čovek sa neta. Prava tabu tema, koliko bi mene njih smazalo. A ni tebe ne bi propustili Ypsilon, krenuli bi od uha pa nadalje...  
Very Happy

Baš tako, izlazilo je to ovdje kod mene. On je opisivao to kao normalni objed. Čuj, nije slagao. Ipak je on objedovao prijatelja. I bio je zadovoljan ukusom. Tebe bi sa Biljanom Srbljanović pekli na laganoj vatri. Mada od tog ništa ne bi bilo, jer bi se kuvari pobili oko toga tko će te skinuti i oguliti.  lol 2 lol 2 lol 2 Tako da bi im ti utekla iz kazana.  lol 2 lol 2 lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Tabu tema - Page 3 Empty Re: Tabu tema

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu