Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

+2
pesma
Najgora
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od Najgora Pon Sep 02, 2013 8:07 am

Čini se da se “Farma 4” završila pre samo par dana, a sinoć je počela nova sezona. Posle karantina u hotelu “Vertigo”, novi farmeri su ušli u trku za 50.000 evra. Među njima su pevač Igor Starović, Mica Trofrtaljka, starleta Anastasija Buđić, bivši suprug Goce Tržan - Ivan Marinković, nekadašnji odbojkaški reprezentativac Edin Škorić.
Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine 938221-33
Zorica Marković ušla je sa Mikijem Đuričićem | Foto: N. Marković




SELO - Peta sezona rialitija “Farma” trajaće do 31. decembra, i to će biti najduži “seoski rialiti" do sada.

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine 938237-35
Anastasija Buđić |

 
Za većinu stanara prvi put smo čuli tek kada su prešli prag kuće u kojoj će boraviti narednih 120 dana. Anastasija Buđić, bivši muž Goce Tržan - Ivan Marinković, pevač grupe “Divlji kesten” koja se raspala - Igor Starović, učesnica takmičenja “Zvezde Granda” koja je ispala iz takmičenja - Jelena Jovanović, aktuelna “Grandova" zvezda - Aleksandra Stojković Džidža. Čupo Kalač, samozvana mis Svetlana - vlasnica internet hita “Seks mašina”, glumica i rediteljka Jelena Golubović, pevač Dragan Krstić Crni, izvesna Zumreta Midžić, Lepi Mića, nekadašnji odbojkaš Edin Škorić i pevačica Nela Bijanić. Simonida Aćović, po zanimanju “internet senzacija”, Suzana Perović - poznatija po skarednoj emisiji “Preljubnici” koju je vodila nego po pesmama koje je devedesetih godina prošlog veka pevušila.

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine 938227-34
Ivan Marinković se baš i ne uklapa u ekipu | Foto: N. Marković
 
Još jedna nepoznata ličnost - di-džej Marko Vanila iznenadio nas je svojim ulaskom u “Vip” rialitiju. Divna Karleuša, Romana Panić, i mnogi drugi nadmetaće se za nagradu od 50.000 evra, a u toj trci možda i dostignu svojih pet minuta slave.
Najgora
Najgora
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1357

Datum upisa 26.12.2012
Raspoloženje Raspoloženje : Član sa specijalnim potrebama.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od Najgora Pon Sep 02, 2013 8:07 am

Samo ću reći...krsti
Najgora
Najgora
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1357

Datum upisa 26.12.2012
Raspoloženje Raspoloženje : Član sa specijalnim potrebama.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Ned Sep 15, 2013 3:28 am

Ah, kako su zakuvali na početku već, sve se vrti oko Jelene Golubović, žena je pozitivno loooda totales, a oni toliko sitne duše da mogu samo da je,joj,juuu... Vidim je u finalu. Ima hrabrosti da kaže otvoreno šta misli o Karleuši u prisustvu Karleušine majke,  za to stvarno treba imati hrabrosti i nemati takta ali izgleda imati taktike. Ili je ona tako prirodno nebaždarena? Laughing  E svaka joj čast što im vadi mast.
Onom debelom Mikiju iz Kupinova kanda fali ograda u glavi, a i diže mu se patak na izvinjenja lol 2 

Taj neki bivši muž Goce Tržan je ljigica.

Zorica Marković je ušla u rijaliti standardno napičena, pa ko joj izadje na crtu..... Fasuje pljuvačinu.

Ona Sara slatko dete, ali smorno čeljade. Mladež dosadna, ali opet zanimljivija od onih STANFIL-a, čuj stanfili, bože ti oprosti, šta dobiješ kad spojiš batak, sisu i glupana? cica 2 

A i ne gledam ''Farmu'' stalno,ali, eto, imam šta reći na ovu temu. Ja k'o ja. ludaca
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Uto Okt 29, 2013 8:08 pm

Ludog, zlog Miću izbacila poplava u Lisoviće, donela ga prljava voda odnekud u naš komšiluk. Lik je bolestan, pokvaren, odvratan u svakom smislu, ne mogu da verujem šta sve može da izgovori u nekoliko sekundi, koliko psovki, kako li je prošao psihološki test? Psiholog koji je njega pustio na farmu treba da razmisli o vraćanju lekarske licence, ovaj Mića kreten je stvarno kreten, ne folira. Jadnik za sebe tvrdi da je dobar ''demokrata u duši'', da je beogradjanin, veliki Srbin, ljubitelj narodnih običaja u koje verovatno ubraja i psovanje, ale alee navijanje na zvezdu radi glasova, pretnje i ostali svoj repertoar galamdžije nebaždarenog brdjanina rodjenog da živi na asfaltu ? E moj Beograde, ovakvi idioti te preplavili. Ne želim znati kako se ponašao za vreme gradjanskog rata tamo odakle je došao ovamo. Debilčina neopevana u gomili sličnih debila. I on kaže nekom da je ološ? Užas.

Posmatram šta sve rade onoj Jeleni Golubović, ne verujem na šta je sve gomila spremna, kako su ljudi ustvari ljigavi i bedni, kako ''razmišljaju'' kolektivno, kad to gledam, jasno mi je zašto je u jednom istorijskom momentu 'ladno mogao proći Jasenovac ili Aušvic, kako bi prošao i danas kao ''rešenje'' problema za one ''manje vredne''  koji ''smetaju'' gomili sličnih déjà vu likova da istrunu u miru od dosade i zlobe, uljuljkani u prosek sa visokim mišljenjem o sopstvenoj tzv vrednosti. Kad gledam šta gomila osrednjih likova naviklih na plivanje po istomišljeničkoj žabokrečini, uz one koji ih podržavaju prećutno a nazivaju sebe intelektualcima(?), kad vidim šta ta nesretna siva masa ljudi može da učini bilo kome na ovom svetu, uvidjam da su ljudi tako često obična stoka koja se kupuje i prodaje, ne raduje me što to uvidjam, ne mogu reći da sam sretna što pripadam istoj vrsti sa takvom stokom. Jednostavno, farma nije samo u Lisovićima, žalosna farma je svuda oko nas, ne treba naprezati oči i uši da bi se to jasno videlo i čulo.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od krtica Sre Okt 30, 2013 10:57 pm

Jedni druge tovare u mozak za pare,ništa novo na svetu, gde god pogledaš stoka! Razz 
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od Najgora Čet Okt 31, 2013 1:40 am

Sreća da nemam vremena ni volje ovo da pratim lud
Najgora
Najgora
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1357

Datum upisa 26.12.2012
Raspoloženje Raspoloženje : Član sa specijalnim potrebama.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od micikapicika Čet Okt 31, 2013 7:34 am

Ne ogovaram komšiluk, ne kafarim se komšijama, ne gledam serije na tv,zato odgledam po neki put ''Farmu''  i tako smirim svoje ogovaračke apetite. Laughing Nervira me onaj Ivan i ona Kaća zvezdica od Granda, ona Divna, i onaj Ekrem i.... Laughing
micikapicika
micikapicika
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 204

Datum upisa 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Sre Dec 18, 2013 6:46 am

farma uživo
Ko će uzeti lovu, a????
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ypsilon Sre Dec 18, 2013 8:26 am

A, ja pomislih 7 sekretara SKOJ-a. isuse 

Pa ta se emisija u SFRJ zvala ZNANJE-IMANJE i bili su pravi farmeri. Ja ne znam što je ovo sada, sve neke seljanke u štiklicama, nose Ray-Ban očale. Prije nego pođu u štalu parfemišu se, sad ono pitam se jel volu da se dopadnu ili kravi. To mi je baš enigma. I oni seljaci tamo, sve neku travu puše, a sijeno leži i trune. Sad kako na to krave gledaju kad im travu puše, mislim i to je enigma. Ne shvatam to neko novo imanje. Onda kad se sexaju imaju publiku pa se to i u štalu prenosi. Možda je sexualni odgoj krava spao pa da vide kako se sexa. Da se educiraju i one i da vide prave bikove i krave. A, ne neke tamo u štali što cijeli dan pušu i daju mlijeko ili skaču kad ih gazda izvede. Mislim da će se novim serijalom krave još više educirati i naginjati ka slobodnoj paši. Jer dosta su bile zatvorene i eto naiđoše pravi seljaci i pokazaše im kako se sisa, cucla, plodi itd. Hvala društvenoj zajednici što se brine za krave i imanje na takav način.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ekstremist Sre Dec 18, 2013 10:53 am

Najgora ::Samo ću reći...krsti

Vala baš, dno dna.

PS ne mogu da izađem iz ovog citiranja, da bih kucao van  :blink: 
avatar
ekstremist
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 440

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Sre Dec 18, 2013 8:50 pm

ypsilon ::A, ja pomislih 7 sekretara SKOJ-a. isuse 

Pa ta se emisija u SFRJ zvala ZNANJE-IMANJE i bili su pravi farmeri. Ja ne znam što je ovo sada, sve neke seljanke u štiklicama, nose Ray-Ban očale. Prije nego pođu u štalu parfemišu se, sad ono pitam se jel volu da se dopadnu ili kravi. To mi je baš enigma. I oni seljaci tamo, sve neku travu puše, a sijeno leži i trune. Sad kako na to krave gledaju kad im travu puše, mislim i to je enigma. Ne shvatam to neko novo imanje. Onda kad se sexaju imaju publiku pa se to i u štalu prenosi. Možda je sexualni odgoj krava spao pa da vide kako se sexa. Da se educiraju i one i da vide prave bikove i krave. A, ne neke tamo u štali što cijeli dan pušu i daju mlijeko ili skaču kad ih gazda izvede. Mislim da će se novim serijalom krave još više educirati i naginjati ka slobodnoj paši. Jer dosta su bile zatvorene i eto naiđoše pravi seljaci i pokazaše im kako se sisa, cucla, plodi itd. Hvala društvenoj zajednici što se brine za krave i imanje na takav način.
Da, da, ypsilon, vremena su se promenila, šešeljirala unazad u mnogočemu i turborirala u napred ako pomislimo na svet i njegove gluposti, neminovno je to da se i kod nas one prime- pogodno smo tlo za marke i trendove pored ovolikih egomanijaka i  s j e b a n e kulture. Veštačke grudi, nokti i kosa na premazanim selj-oberkama -građankama što zvrlje po kafićima, žurkama, forumima i sličnim mestima i traže sebi sponzore ili nešto slično muško za poneti i eksirati uz put su ekstra ribe na ceni u Srbiji, nabildani seljoberi veseljaci, mačo vickavi akademci sa pola grama zdravog razuma krstare Srbijom, sve je ovde copy - paste, nigde originala, tako da su ''Farma'' i njeni ''farmeri'' ogledalo Srbije danas, da ne glumimo mi ovde svete Petke i apostole, to me jako nervira, kad sam nervozna..., ju ju juu, držim govore do zore...

Ne razumem baš najbolje čistunce koji se na reality ''Farma'' gade, niko je (kao) ne gleda, a svi čuli za Staniju Dobrojević bez zanimanja, sa stažom starlete. Svi ovde manje, više prodaju moda za bubrege i glume ljubitelje opere i klasične muzike, dragi moj ypsilon, većina se samo pretvara da sluša rock muziku dok đuska uz neki novokomponovani narodnjak, još gore od toga šta slušaju je ono što misle, misle ubi bože unazad, unazad al' pogrešno, onako profašistički. E vidiš, nisam od tih... Ne gadim se da pogledam ''Farmu'' na deset minuta, dvadeset minuta(koliko mi drže pažnju) bolje to, nego da gledam idiotske domaće serije ili još gluplje strane filmove po izboru televizija koje ordiniraju po Srbiji sa svojim reality programima, ronđoš muzikom i glupim emisijama sa izobličenim političarima i kvazi a modernom BG -elitom, i da zaspim od muke na kvadrat.

Svi pljuju po ''Pinku'' a podržavaju profašiste po Srbijici, zemlji seljoberki i seljoberčića navučenim na brendove i trendove, ovde na brdovitom siromašnom i po kazni nedojebanom Balkanu- gledam u epicentar naše nekulture otvoreno, bez lažnog stida i srama, jbg, od komšiluka ne možeš pobeći daleko, sa kim si, jednom, bar na deset minuta si takav isti- baš da osetim kako je biti u njihovoj koži, da razumem što su takvi....   sokiran  kez 

Nisam malograđanka, ne glumim da sam sa Marsa,  osećam gde sam, bije me to sve po ušima, srcu i duši, vidim ko je oko mene, ljudi koji pišu na temama ''Ceca se skinula na plaži u Miločeru'', a glume intelektualce koji kažu -bljak, ne gledamo ''Farmu'' - ma nije nego, kao fuj i bljak, a?  Na momenat se opustim i upustim u analizu situacije, vremena u kome živim, prostora kroz koji se nažalost svi krećemo, hteli to ili ne hteli, smešno, ali deluje, zaboravim sve ovo ovde gledajući nesreći direktno u oči, kao hipnotisana da sam, skupljam hrabrost suočavajući se sa životom ovde sudarajući se sa stvarnošću koja boli- da me ne boli. Apsurdno, zaboravim gde sam, ko sam(nekada se valja i to), poistovetim se sa ovcom iz tora, nepomuženom kravom, sutra preklanim svinjčetom, psom koga vezuju i izbacuju van kuće(svi su oni nobles, boga mi, takve ''fine'' srećem svuda po jadnoj Srbiji) posmatram ljude, a ljudi stoka......

''Farma'' je ogledalo Srbije danas, da se ne lažemo ovde, kad Srbija bude bolja, farmeri u tom realitiju će biti kulturniji, umniji, zanimljiviji i originalniji, do tada, ovako je kako je, pod hitno treba pogledati istini u oči.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ypsilon Sre Dec 18, 2013 9:27 pm

Pesmo, bi li ja ti i Najgora mogli na tu farmu?! Da li imamo te kvalitete?! Da vidimo i taj farmerski život. Ako možeš de se raspitaj. Inače imam gumene čizme pa da ih iskoristim. lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Sre Dec 18, 2013 9:38 pm

ypsilon ::Pesmo, bi li ja ti i Najgora mogli na tu farmu?! Da li imamo te kvalitete?! Da vidimo i taj farmerski život. Ako možeš de se raspitaj. Inače imam gumene čizme pa da ih iskoristim. lol 2 
 Laughing Mislim da bi se mi baš fino uklopili, nemam čizme, ali ćemo sve da delimo, kao braća i sestre, krevet isto, tako se to tamo radi, guramo se u jednom krevetu danju i noću, a kad se na trenutak svetla pogase, bubice isključe, mrak padne preko imanja i znanja i poštenja,  Laughing  Laughing može svašta da bude...
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ypsilon Sre Dec 18, 2013 9:43 pm

pesma ::
 Laughing Mislim da bi se mi baš fino uklopili, nemam čizme, ali ćemo sve da delimo, kao braća i sestre, krevet isto, tako se to tamo radi, guramo se u jednom krevetu danju i noću, a kad se na trenutak svetla pogase, bubice isključe, mrak padne preko imanja i znanja i poštenja,  Laughing  Laughing može svašta da bude...

Pa mislim i ja isto, mada kad smo kod krevta ja ču biti džentlmen i na podu spavati, ipak Vi muzete krave i kokoši hranite i trebate biti odmorne. A, ne da se guramo po noći i žuljamo. Što će svijet misliti, vidi ih siromašni pa se zgutili sve troje.  zub 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Sre Dec 18, 2013 10:22 pm

Ti bi da niš' ne radiš? Ima tamo i takvih, a i ovi što rade, kao fol, stave marame preko usta i nosa kad idu da jednom nedeljno, (umesto svaki dan) čiste balegu iz štale, koji seljoberi u mozak, majku im kvazi-građansku, vole pare,a ne bi da rade, pa su kao VIP, pevaju, a ima i propalih sportista od dva metra koji glume pamet i finoću, ubilo se, zinulo im dupe na 50.000 evrića, kurve koje glume poštenje- e te su najgore...
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Sre Dec 18, 2013 11:19 pm

Ypsilon srećo, deder ponovi šta si ono rekao, ne mogu da se setim od reči do reči, htela sam te citirati, pa zeznula situaciju sa postom, ko da sam Kaća sa farme ili ne daj bože Sara šminkerka lol 2
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ypsilon Sre Dec 18, 2013 11:27 pm

Pa nisam ja mislio da ne radim. Daleko od toga. Nego ono da ste odmorne. Zamisli da ja sad sa Vama dvima legnem u dugim gaćama. I još se valjamo po krevetu. Mislim, nema smisla. Što će publika reći. Osim toga mi smo tamo došli zbog prirode i balege. Ne trebaju nam eurići. Mi voledemo prirodu i miris govana. Jer govana di mi živimo nema, samo smrad. I farma nam je jedina prilka da doživimo tu prirodu i uzbuđenje to.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Sre Dec 18, 2013 11:31 pm

4 

Da, sviđa mi se tvoj antiplan, ako osvojimo pare daćemo ih crkvi da kupi nove džipove, ili nekom političaru za kampanju, ili Ceci da kupi par novih bikinija za plažu u Miločer, ima puno toga što možemo da uradimo sa tim parama...
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ypsilon Čet Dec 19, 2013 7:12 am

pesma ::4 

Da, sviđa mi se tvoj antiplan, ako osvojimo pare daćemo ih crkvi da kupi nove džipove, ili nekom političaru za kampanju, ili Ceci da kupi par novih bikinija za plažu u Miločer, ima puno toga što možemo da uradimo sa tim parama...



Mi smo ono bezgranični i ne podliježemo masi, pa sam mislio da tamo životinje ne ubijamo. Da ih poštedimo život, jesti ćemo repicu i salatu. Zamisli ono tebe držiš butku i sline ti idu niz usta i jadne životinje gledaju tvoj kanibalizam. Ili ne daj Bože netko te sline zamijeni s drugima. Jbt. nismo divljaci. Sad što nas divljačka publika gleda ne znači da moramo biti isti. Trebamo biti primjeri. Ili ono da se trpaš kolačima i onaj šlag se vuca po tebi. Ma daj, neću tako. Hoću fino i kulturno. lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ekstremist Čet Dec 19, 2013 12:21 pm

Ne razumem baš najbolje čistunce koji se na reality ''Farma'' gade, niko je (kao) ne gleda, a svi čuli za Staniju Dobrojević bez zanimanja,

Pa ono jedino da ukinemo Pink da ne bi culi za Staniju, inace mogu da se pohvalim da je moje gledanje farme 5 oko pet do deset minuta sveukupno od samog pocetka, dok sam farmu 4 odgledao oko 2-3 sata sveukupno, valjda je to dovoljno da zakljucim da je nesto dno dna.
avatar
ekstremist
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 440

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Čet Dec 19, 2013 10:22 pm

Ako bi hteli da ukinemo''Pink'',  prvo bi morali da ukinemo Skupštinu, (s)maknemo političare sa TV.-a, zbog njih starlete i postoje, njima,''eliti'' ove zemlje su najzanimljivije prostitutke i starlete kojima kupuju stanove po BG, morali bi da razne kvaziistoričare izbacimo iz države ili im zabranimo da lažu jer truju narod profašizmom, da ukinemo državnu TV koja valja gomilu gluposti svakodnevno po svojim studijima, nedeljom ide serija ''Ravna Gora''- dno dna od dna dna, pa nikom ništa, sede ljudi ispred svojih malih TV ekrana, u toplini nacionalnog doma svog i puše servirane gluposti o šubarašima i kamašima, drogiraju se lažima. Sve te gluposti i lagarije mi plaćamo. Cenim da je mnogo opasnija po mentalno zdravlje društva serija ''Ravna Gora'' koja relativizuje zločince i njihove zločine, bezočno promoviše fašizam, od reality programa ''Farma''- koji samo prikazuje stvarno stanje stvari u Srbiji, takvi smo kakvi smo, pogledajmo se u oči. Taj vid reality TV programa je gledan svuda u svetu, nije ništa novo da se to i kod nas gleda, ko gleda gleda, ko ne gleda, gleda nešto drugo, ima se daljinski, može da se glumi kultura do mile volje na RTS-u.... 

Normalni ljudi su oni koji uopšte ne gledaju TV, ako ćemo pravo, jedno vreme sam se u njih brojala, međutim, ludilo me ponovo uhvatilo, motam kanale kao hipnotisana bar sat vremena u danu, ponovo sam se razbolela. Kuu- kkuuuu, Ceco deder otpevaj mi jednu našu al' tuuuužnuuu!cry2 

Mnogo toga je potonulo na dno dna u ovoj zemlji, narodna folkoteka i željoteka uz sisotres je samo posledica propadanja kulture ovde, nikako ne može biti uzrok. Kad se nešto rešava, kad se hvataš sa problemom u koštac, kreće se od glave, ne od repa.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ypsilon Čet Dec 19, 2013 10:35 pm

pesma ::
Normalni ljudi su oni koji uopšte ne gledaju TV, ako ćemo pravo, jedno vreme sam se u njih brojala, međutim, ludilo me ponovo uhvatilo, motam kanale kao hipnotisana bar sat vremena u danu, ponovo sam se razbolela. Kuu- kkuuuu, Ceco deder otpevaj mi jednu našu al' tuuuužnuuu!cry2 

.

Stvarno si me sad zaprepastila, onaniranje daljinskog. Ma daj molim te, pa znaš li što drugo i kreativnije. Sve mi se čini da tebe ta farma ludo vuče. Mislim ono da se raširiš tamo i nacrtaš im pravo selo. Ali to ti ne treba. Sad još i neku silikonsku kretauru prizivaš. Pesmo baš si me zabrinula. Pod hitno ti prepisujem mjesec dana džungle. Ako se ne popraviš, šaljem te na vulkan. Toliko si zaludjela za PINK-om i tom TV, da se čovjek zapita čime li ti dišeš uopće. PINK-om ili plućima. lol 2 lol 2 lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Čet Dec 19, 2013 10:47 pm

lol 2 Dišem sa .... Ček da proverim dekolte  Laughing , tu su mi obe, dakle, dišem sa plućima, moj konačan odgovor.  kez 

A ovo ti svaki drugi Srbin zna d'odvali, veruj mi, odvaljuju i gluplje stvari od ovoga  lol 2 ovako to ide po realitijima....
Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine 333392_2829_origh.jpg?ver=1366234660

Džunglooooo, čekaj meee meee mee muu muu beee
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ypsilon Čet Dec 19, 2013 10:52 pm

pesma ::lol 2 Dišem sa .... Ček da proverim dekolte  Laughing , tu su mi obe, dakle, dišem sa plućima, moj konačan odgovor.  kez 

A ovo ti svaki drugi Srbin zna dodvali, veruj mi, odvaljuju i gluplje stvari od ovoga  lol 2 ovako to ide po realitijima....

Džunglooooo, čekaj meee meee mee muu muu beee



Aj makar dišeš plućima, to me tješi. Ali tvoja ovisnot je zabrinjavajuća. Ja ne znam na što bih tu odvalio, ne vidim da ima što da odvalim ili da uvalim. Stvarno mi je enigma, sigurno je to zato jer ja sa brda silazim. Pa od krovova kuća ništa ne vidim. I ne razumijem što masa tu gleda. Što je to što ih vuče. Možda vime od krava ili kurčubić od bika. Ono totalno sam truba po tom pitanju. U biti ja sam zaostao, tek sad vidim kad si mi slike pokazala da sam promašio život. A, život je farma. Ti idi u džunglu pod hitno. Nemoj odgađati put. lol 2 lol 2 lol 2
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Čet Dec 19, 2013 11:00 pm

Mene privlači krava Dragica, priznajem. Uvek sam bila nastrana.  kez

Život je farma, tačno, samo pogledaj kako nas melje sistem, šta nam radi država, ko su nam gazde, ko je ovde stoka, stado, gomila, masa istih kojima strižu vunu i cede mast, ljudi moji šta je ovo?

Kako vreme prolazi, životinje mi postaju draže od ljudi. Ponovo imam neke simptome, boles', šta li mi je to ušlo i neće da izađe, rozi virus mi melje mozak?  lol 2 Ceeecccooo more Cecojka....
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu