Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

+2
pesma
Najgora
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine - Page 2 Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ypsilon Čet Dec 19, 2013 11:10 pm

pesma ::Mene privlači krava Dragica, priznajem. Uvek sam bila nastrana.  kez

Život je farma, tačno, samo pogledaj kako nas melje sistem, šta nam radi država, ko su nam gazde, ko je ovde stoka, stado, gomila, masa istih kojima strižu vunu i cede mast, ljudi moji šta je ovo?

Kako vreme prolazi, životinje mi postaju draže od ljudi. Ponovo imam neke simptome, boles', šta li mi je to ušlo i neće da izađe, rozi virus mi melje mozak?  lol 2 Ceeecccooo more Cecojka....


Ne melje Vas sistem, sami se meljete. To kad spoznate, onda ćete izaći iz balege. Jer dokle god likujete tim stvarima i tražite ih ko kruha i igara, onda je takvo stanje. Nisi ti bolesna, daleko od toga. Niti imaš kakve simptome. Ti si samo normalna u ovoj današnjici i to je što izbija na površinu. Sad ne znači da se trebaš skidati i hodati gola i pokazivati svoje atribute. To ne možeš iz prostog razloga jer je zauzeto već. Životinje su bile uvijek draže jer one nikada nisu imale te probleme i niti su se bavile menadžmentom i reklamom. Jako su dobro oraganizorani i postojani. Njihov se ustav još nije promijenio i neće nikada. Jedino mi pičimo za nekim kokama, ribama i bikovima. Svi bi da se plode, a nitko da misli i radi. Zato ja živim u zemunici.  zub 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine - Page 2 Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od ekstremist Pet Dec 20, 2013 6:18 am

nedeljom ide serija ''Ravna Gora''- dno dna od dna dna, pa nikom ništa, sede ljudi ispred svojih malih TV ekrana


Cenim da je mnogo opasnija po mentalno zdravlje društva serija ''Ravna Gora'' koja relativizuje zločince i njihove zločine, bezočno promoviše fašizam

Ne znam za tu seriju nista, vidim da na fejsu ima i neka grupa protiv te serije pa su mi slali i da se uclanim u nju. Posto nisam odgledao ni jednu epizodu pa ni uvodnu spicu, ne zato sto nisam hteo nego sam radio nedeljom pa nikako nisam bio tu da bih je pogledao, interesuje me sta nije u redu sa tom serijom, koliko ja znam kod nas su izjednacili partizane i cetnike Zakonom?
Ima li u toj seriji nesto nezakonito ili je serija apriori oznacena kao nesto sto promovise nazadne vrednosti?
avatar
ekstremist
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 440

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine - Page 2 Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od pesma Pet Dec 20, 2013 7:03 am

ypisilon ::Životinje su bile uvijek draže jer one nikada nisu imale te probleme i niti su se bavile menadžmentom i reklamom. Jako su dobro oraganizorani i postojani. Njihov se ustav još nije promijenio i neće nikada. Jedino mi pičimo za nekim kokama, ribama i bikovima. Svi bi da se plode, a nitko da misli i radi. Zato ja živim u zemunici.  Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine - Page 2 3939266030 

Tačno tako, zato volim životinje, sa njima znaš na čemu si, nema laži, nema prevare, nema revizije ni relativizacije, niti pomirenja između govanceta i cvetića, ne mož' govance da miriši, nema demagogije i glumljenja finoće, sve je onako kako jeste, prirodno, pa kome se svidi, svidi...

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine - Page 2 Disney-tarzan-00009


ekstemist

Ima li u toj seriji nesto nezakonito ili je serija apriori oznacena kao nesto sto promovise nazadne vrednosti?


U Srbiji se zloupotrebljava pojam antifašizam, rehabilituju se četnici i njihov glavni komandant D.M.- ratni zločinac koji je za svoja nedela osuđen na smrt 1946 godine- taj čovek je bio i saradnik okupatora, a njegovom fašističkom pokretu koljača se posvećuje serija od petnaest epizoda, ima li u tome nešto etičko, normalno, kulturno, istinoljubivo i pravdoljubivo? Nema. Sve nazadno je krenulo da se promoviše ovde od tzv ''pomirenja'' na silu četnika i partizana, sve nazadne vrednosti tim činom su rehabilitovane, ta relativizacija je krivac za pokolje devedesetih godina; i dan danas u nas je sve relativno, a nacija je svemu mera, što apriori nije u najmanju ruku normalno, da ne kažem da je suludo i poremećeno- živimo u nenormalnim vremenima gde nas ubeđuju da je crno belo: to je uzrok svim našim problemima, TV farme i farmeri su tek ogledalo svega što nam se događa, bezazlene su naspram serijala ''Ravna Gora'' i to treba uzeti u obzir.

 U ovoj zemlji odavno osnovni kriterijum bilo čemu nije istina već nečiji (nacionalni?) interes, ako to nije protivzakonito, a trebalo bi biti, da je pameti(ne dozvoliti zakonom nikom koketiranje sa fašistima iz drugog sv. rata)onda je odvratno, ljigavo (ne)kulturno dno dna, mnogo opasnije dno dna od bilo kakvog realiti programa na roze televiziji.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine - Page 2 Empty Re: Počela peta sezona „Farme” koja traje do Nove godine

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu