Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

+4
krtica
Vuja Kojic
Najgora
pesma
8 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Sep 09, 2013 8:25 pm

Vlada se konačno sastavila, i sad kreću naše zajedničke muke ježove kojih samo čarobnjaci, vilenjaci i madjioničari mogu da nas reše u datim okolnostima, treba nam nešto odmah osetno, nešto krupno, da šuška u džepu, u ekonomiji i privredi, to treba da se desi odmah i sada, nema dileme da je to istina.

Problemi u Srbiji se sa godinama nerada i javašluka nagomilali, kojekakve sumnjive privatizacije nas ostavile u čudu i olešile do koske. Loš standard, nezaposlenost, korupcija, opšta apatija u narodu koja kreće iz gladnih stomaka i od ušiju začepljenih prošlim obećanjima političara, a voda nam do grla- to je naše stanje, činjenica je da tonemo. 

Treba od ovog malog bušnog brodića zvanog Srbijica napraviti jahtu, shvataju to novi ministri Jel? Ozbiljno? To je moguće? Željno čekam i to čudo da nam se dogodi,sve što sam želela to sam i .... Imala? Teško bogami, ovo ovde u nas nije bajka.

A stari, oni kojih je najviše kod kormila ove naše uboge brodice u tranziciji, jesu lii oni konačno shvatili to isto ili ćemo i dalje da se šamaramo sa TV ekrana izjavama Krkobabića i šarmiramo šarmom čoveka sa velikom pozadinom u svakom smislu, Dačićem. Čovek ima zaledje, nekoga iza ledja, dal' glasači il'.... Neko ko voli populizam voli i Dačića. Bog kanda jer voli Ivicu, i policija sa maricom, veliki deo ovog našeg naroda što pada na priču je isto tu, u blizini da se nadje premijeru kad ustreba. Neko jeste iza njega, možda i svi. Ko to nas hvata na priče? Šarmiraćemo se mi još!

Kako prebroditi buru na moru problema, navigati brodić naš u mirnu ekonomsku luku, ako znaš da mnogima oko tebe prija ''talasanje''? Valjda su se i to upitali ovi friški ministri Krstić i Radulović. Svi znamo i to da dve zdrave jabuke u društvu budjavih i same vremenom ubudjave, ali da ne udaram maler na Vladu, ne treba nam i on na sve ovo što nemamo. Nemamo para u kasi, nema novih radnih mesta u privredi, a imamo poreze, prireze, da dodam zarez,

i zaključak:

Bojim se da će ove nove  ministre entuzijaste na našem brodiću za Honduras sputavati ovi stari ministri morski vukovi koji su u Vladi po partijskom zadatku, vezivaće im pertle na cipelama u čvorove kad krenu da se vrzmaju oko javnih preduzeća, braniti da se vataju oštrih mera jer ne vole rezove na poreze, teško će se od babe Srbije napraviti devojka.

Vlada opstala, nije pala, a Dinkić otišao? E to je pravo čudo, narode moj, brod je na vidiku, ej, e hej!Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku 195673374552250b8296009737864986_v4%20big
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Sep 09, 2013 8:34 pm

Jedino što mi se dopada u novoj valdi jeste Tasovac sa svojom frizurom, za sada zbog ovih poskupljenja sam siromašniji...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Sep 09, 2013 8:42 pm

Laughing I ja sam zapazila isto to,Tasovca.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Sep 09, 2013 8:53 pm

Mislim da bi frizura Tasovca moga da donese ozbiljne promene lol 2 

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku 689583-cicvu

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku 689570-cicda

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku 689557-tasomanija
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Sep 09, 2013 9:02 pm

Laughing Laughing Laughing 
Zamisli ih samo takve, na gomili negde u svetu, ko Švedi. A premijer sladak ko žuta bombonica. Ulazimo sa ovim frizurama u EU, dobićemo konačno blanko podršku Švedske za ulazak bilo gde.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Sep 09, 2013 9:07 pm

Mislim da bi trebali tako nešto da urade, više nam ne bi psotavljali GAY paradu kao uslov za ulazak ka EU, pokazali bi jednistvo medju političarima, dokaz  o kolektivnoj svesti, promenuo bi se i slogan " Samo frizura Tasovca Srbina spašava", dakle mnoge pozitivne promene uneli bi u naš narod siguran sam.... zub
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Sep 09, 2013 9:27 pm

Ja ne sumnjam u muškost gospodina Tasovca, kao ni u njegovu seksualnu orijentaciju- izjavio bi pred polazak na put oko sveta krstaricom Vučić i zalizao pramen na čelu da ne štrči, nema se vremena, treba sve stići.
Mirović bi nabio veliku kantu na glavu pri ukrcavanju i ćutao sve vreme pribijene guzice uz zid. Ne zna da nije privlačan ni sa ovako privlačnom frizurom. Krstiću bi se frizura svidela, kao Nostradamus je, nosi ovu frizuru ekstra, Vulin bi upotrebio sopstvenu glavu sa sve frizurom da počepi sve rupe na brodu, ne bi uspeo da sve počepi, normalno, ali bi se trudio, glumio uplakanog junaka koji gubi bitku unapred, ko sa KIM. Društvu bi se pridružio predsednik Nikolić i izgubio kosu od brige, dok bi Dačić pitao ogledalce ko je najlepši i najpametniji na svetu? Dobio bi odgovor od Krkobabića: Ti! To bi značilo da ga podržava bez obzira na frizuru koja kod baba ne prolazi baš nešto.Laughing 

Sve u svemu, ovoj vladi neće biti lako, ukoliko bude htela da išta promeni, jer se promene tiču zamrzavanja penzija i plata da bi se stabilizovala situacija. 

Ko dirne u javna preduzeća, tu ''Meku i Medinu'' javašluka i nerada političkih kadrova, nerdova i neradnika, dirnuće u osinjak, biće svega za videti ove zime. Zakon o radu? Zakon o neradu je na snazi i dalje.Nema posla, šta da radimo?
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Sep 09, 2013 9:34 pm

I povećanje poreza, dakle bićemo u svakom slučaju još siromašniji. Dok sam narod ne bude počeo da se buni, oni neće prestati sa poskupljenjima, dok Srpske penzije i plate su manje od Kineskih, što znači da smo jedna od nasiromašnijih zemalaj u svetu, Kosovski Albanci imaju veća primanja od nas Srba, oće li taj naš Srbin progledati već jedanput ???
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Sep 09, 2013 10:33 pm

U svakom slučaju ćemo morati da stegnemo kaiš, e sad, gde bušiti rupicu, kaiš sav bušan, pantalone pale... Iz krize ne može da se izadje a da ti dlaka sa glave ne fali, o kaišu ne vredi ni misliti.

Zato što se mora svašta nešto uraditi, ne znači da je nemoguće uspeti. Sad sam ja kao neki poluoptimista, ih...
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Najgora Uto Sep 10, 2013 12:35 am

Sinoć gledam neku emisiju na happy tv "Ćirilica", gosti neki ekonomski analitičari i bivši ministri, profesori sa fakulteta...pričali su stanju u Srbiji. Kako smo verovali u strane investirore (stranvestiti) koji nam samo prave odliv para, o stezanju kaiša, kako se javnosti prikazuju nerealni podaci, kako smo siromašni...sve u svemu svašta nešto jesmo i svašta smo prošli. Kažu da ima rešenja, samo nisam uspela da čujem koje je jooj
Najgora
Najgora
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1357

Datum upisa 26.12.2012
Raspoloženje Raspoloženje : Član sa specijalnim potrebama.

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sre Sep 11, 2013 1:03 am

Rešenje svega ovoga što nas je snašlo verovatno postoji, ali mi kao mi, ne bi da nas to rešenje ič košta, mislimo da to tako može, da nam može biti bolje preko noći.

Skloni smo intrigama, svi su nam političari lopovi, nikom ne verujemo, stvaramo lošu atmosferu, u tim uslovima i oni najoptimističniji vremenom izgube elan. 

Lopovi treba da idu u zatvor,ovih dana ima i hapšenja, što je novost u Srbiji, treba stvoriti tako neko okruženje, zdrav sistem koji funkcioniše kad je najteže, gde se svi političari ne guraju u isti koš, gde institucije rade svoj posao, gde ukoliko nam nije nešto po volji, nemamo nameru da odmah dižemo kuku i motiku i hvatamo na halabuku.

Kako rekonstruisati dedu u mladića, Krkobabić vs Krstić? 
Nije to lako, možda je i nemoguće, populizam nas ubi'.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Sre Sep 11, 2013 10:08 pm

Evo kako na sve to gleda jedna Guska. Jelena Guskova, članica Ruske akademije nauka, specijalista za politiku, geopolitiku i odnose na Balkanu...



Kliknite CC za prevod...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sre Sep 11, 2013 10:29 pm

Rata oko KIM biti neće, rekao Dačić. aha To je tema za sebe.

Srbija ne može non- stop da se bavi populizmom na temu KIM, mnogo toga je izgubljeno, ono što je preostalo, a to je integritet preostalih Srba na KIM, treba sačuvati, sačuvati ono čega ima, ono što je jedino realno moguće.

 Šta bilo ko iz sveta govori ili piše o nama nikako nam konkretno ne može pomoći, Rusija se baš nije pokazala kao neki saveznik na delu Srbiji, više glumi prijatelja iz daleka nego što to jeste. Siriji se našla nekako, Srbiji jok!
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Sre Sep 11, 2013 10:38 pm

A zašto i da se nadje Srbiji kada naša nevina vlast pregovara o ulasku Srbiju u NATO iza naših ledja. Rusi su nama ponudili sve a mi smo sve i odbili, Dačić kaže da Evroazijska unija nije moguća bez fizičkih granica, eno Jermenija ode a ne graniči se sa Rusijom. SNS je došao na vlest jer se verovalo da ni jedan dkument neće biti potpisan za KIM, medjutim desilo se obrnuto. Koliko su Rusi nama okrenuli ledja toliko smo i mi njima...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sre Sep 11, 2013 10:46 pm

Rusi su onomadne bili na KIM, pa otišli, okrenuli nam ledja, pokupili čaure i povukli se sa bojnog polja, uradili su to i pre nego što je SNS došao na vlast.

Šta su nama to Rusi ponudili? Mi smo njima,tj neki od nas, nudili da budemo njihova gubernija, što je van pameti.

Srbija nije Jermenija koja je nekada bila u SSSR, pa to možda ima nekog smisla da se ponovo poveže sa Rusijom, Srbija u tom savezu nema šta da traži.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Sre Sep 11, 2013 10:50 pm

Pogledaj Guskovu, Srbija je pregovore oko KIM, preselila na EU, Briselske pregovore a ne na UN, ujedinjene nacije gde Srbija ima Ruse kao saveznike kao i rezoluciju o kojoj niko ne govori više 1244. Guskova nam lepo kaže, preselite se u UN i tamo možemo da vam pomognemo ali u Briselu nemožemo...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sre Sep 11, 2013 11:00 pm

Kako da se preselimo u UN, da prenebegnemo činjenicu da razgovaramo o svemu sa EU? 

Rusija je MOGLA STAVITI VETO na bombardovanje Srbije, a nije to učinila, upravo u UN. 

Čini mi se da će i Sirija slično proći, ukoliko SAD krenu na nju po starom receptu. 

Druga je to tema, naš je problem najveći nezaposlenost, korupcija i tome slično, to želim da naša Vlada rešava, na to može direktno da utiče.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Sre Sep 11, 2013 11:43 pm

Evo ovo sada sa Sirijom jeste pravi ispit za Rusiju, ukoliko Ruska diplomatija i mešanje da uspeha, to bi moglo čitav svet da preokrene.

Što se nas tiče, korupcijom se smatra i flaša  rakije koja se odnese kod lekara, ona nije na tako visokom nivou, najveća korupcija dolazi d stanih investitora, koji pune džepove naših političara kkako bi dobili povoljnosti neplaćanja poreza i subvencije, kada bi samo Srpski preduzetnik i seljak mogao dobiti takve uslove, mislim da bi se brzo razvijali i rešavali problem korupcije, nezaposlenosti...itd. Ovaku tu privilegiju uživaju samo strani investitori, možda da mi Srbi uzmemo strane pasše pa da se pojavljujemo u spostvenoj zemlji kao strani investitori, nije smeno jer i ja bi voleo da mogu da kupujem zemlju u Srbiji pod istim uslovima kao i Šeici ili možda Italijani koji dobiijaju subvencije za radna mesta i besplatne placeve kao i infrastrukturu....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Čet Sep 12, 2013 12:19 am

Hah,ovo ti je dobro, da budemo stranci u sopstvenoj zemlji, šeici i tako ti ulagači.

To je kapitalizam na delu, moj Bole, kapitalizam u svoj svojoj beskrupuloznosti, sistem koji odgovara bogatima mnogo više nego siromašnima. Mi siromašni možemo samo da ponudimo ono što imamo i nadamo se da će da nas kupe, a kad nas uzmu, više nismo svoji.

Gde nam je domaća proizvodnja? Gotovo da je nema.
 
Ima zašto su se u jednom istorijskom periodu na svetu pojavili zagovornici komunizma ili anarhije, baš zbog ovog nepoštenog sistema koji vlada u kapitalizmu.

Nije problem ni u flaši rakije koja se odnese doktoru, veći je problem u tome što se očekuju i pare u koverti za dotičnog docu. 

Načela su nam malo uvrnuta, očekivanja prevelika, ulaganja nikakva, kao i rezultati.

Kako babu rehabilitovati u devojku, pitanje je sad?think
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Vuja Kojic Čet Sep 12, 2013 12:16 pm

Čujem danas da ovaj Krstić ima neku devojku koja je kao i on expert u 18 oblasti,znači imaju sex svake prestupne godine.....u međuvremenu će karati nas.
Vuja Kojic
Vuja Kojic
Najgori član
Najgori član

Broj poruka 12

Datum upisa 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Čet Sep 12, 2013 8:30 pm

Very Happy  Znači, Krstić ima savetnicu, takodje eksperta.

Inače se ne slažem sa ovom takoreći predrasudom a la Lepa Brena, Mira i Ceca da ''intelektualci , em to loše, em to retko rade'', ne mora da znači da to rade loše i retko, možda samo brzo, a što je brzo nije uvek kuso, zavisi kako, kada i kome odgovara.

Nama sada trebaju brze promene, a Krstić došao da ih uvede. cool
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Sep 16, 2013 8:27 pm

Stiže nam oravi ispit, Švabe uvele nove uslove za uslove ulaska u EU. Uslov za uslov, treba prvo da se odrekenemo eksluzivnog prava izvoza za Rusiju koje nam je i jedini izvoz, zatim, da kažemo da republika Srpksa više nije republika i da ništa više ne zovemo Srpsko na Kosovu... Šta će ova naša babettina uraditi, jer to sve do nove godine mora da se ispuni kako bi smo dobili novi uslov.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Sep 16, 2013 8:32 pm

EU, zbogom! Adio!

Ako je to istina što kažeš Bole, ćeraće se oni bez nas, dosta više njih i njihovih uslova, nešto bi trebalo i sami da shvatimo...

Ali, ne znam šta će uraditi baba naša, pošto kasno pali, pati od demencije,  biće kako baka sanja.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Sep 16, 2013 8:41 pm

Evo može da se pročita Very Happy

Novi uslovi osmeh
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Uto Okt 08, 2013 9:16 pm

Stigao program mera štednje Vlade, niko ne bi da steže kaiš pred zimu, povećaće se PDV sa 8% na 10% hm, nije to ni malo.

Zamišljam one koji će dobiti dvadeset hiljada dinara manju platu zbog ovih mera štednje, a rade za državu, nije ni to malo, skoro pa jedan lični dohodak u Srbiji, kad radiš kod privatnika, neprijavljen. Ko to toliko nama vredi pa toliko zaradjuje muzući državne jasle da mu možeš odbiti od plate dva'es' 'iljadarki? Neki ''eksperti ekonomije'' sigurno, dok drugi sisaju vesla i snalaze se na razne načine da prežive, žive(?) od tih istih dvadeset hiljada?

Slatko gorko mi ono što je Vučić rekao :'Stiče se utisak kao da su zaposleni u MUP zapravo svi u Ministarstvu spoljnih poslova. Ovaj ide u Koreju, a ne znam zašto. Svaki dan nam neko ide u Litvaniju ''- rekao je Vučić obraćajući se premijeru i ministru policije Dačiću. "Šalu na stranu, ovako se više ne može putovati". Prema njegovim rečima, nije jasno zašto se i zbog čega troši veliki novac na takva putovanja. "To više neće biti moguće", zaključio je vicepremijer. On je rekao i da će već na današnjoj sednici vlade pokrenuti i pitanje službenih automobila, kojih ima više 50.000, niko ne zna koliko košta njihovo održavanje, niti za šta se sve koriste??? Ne zna? Hm....


Ajd' da ih vidimo, kako će to izvesti, šalu na stranu, ovako se više ne može ni živeti ni preživeti.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu