Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstvo između žene i muškarca ?

+2
ypsilon
pesma
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od pesma Čet Jan 23, 2014 7:29 am

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Samo-prijatelji
Može li postojati prijateljstvo između muškarca i žene koje nije seksualno motivisano?

Odnosno:

Postoji li iskreno prijateljstvo između žene i muškarca?

Da jednom za svagda to razrešimo...  uredu
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Čet Jan 23, 2014 10:40 am

Postoji. Mada ga "stručnjaci" opovrgavaju. Ali postoji i mogućno je. Meni je to normalno i lijepo.osmeh
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od Marea Čet Jan 23, 2014 11:06 am


Da jednom za svagda to razrešimo

Tesko, jer odgovor je.. postoji, ali..do jednog momenta...dok jedan ne zavoli drugog na onaj drugi a mozda i ljepsi nacin...no, ako nije obostrano, onda se prijateljstvo na zalost rusi...
Mislim,.. ako iz prijateljstva se rodi ljubav (obostrano naravno) da je to nesto sto ce trajati...jer vec se dovoljno dobro poznaju..itd itd..
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od pesma Čet Jan 23, 2014 12:01 pm

ypsilon ::Postoji. Mada ga "stručnjaci" opovrgavaju. Ali postoji i mogućno je. Meni je to normalno i lijepo.osmeh
Naravno da želm da verujem u ovo.  osmeh 

Ali, iskustvo mi govori nešto drugo. Za neke muškarce koje sam doživljavala kao prijatelje se uspostavilo da oni mene tako nikada nisu doživljavali, mada su jedno govorili a ... 

Kad saznaš da te neko godinama obmanjivao, i to neko ko je uz tebe bio u mnogim važnim momentima u životu, rame za plakanje, drug sa kojim se deli mnogo toga, da te taj za koga bi ruku u vatru, laže, po sopstvenom priznanju - ''iz raznih razloga'' - da li da se naljutiš na njega što se osećaš izdanom? Ili da prihvatiš činjenicu da si bila slepa, gluva na mnoge znake koje si pogrešno tumačila? Ipak je on muškarac a ti žena, Mars i Venera.

Prijateljstva između žene i muškarca i ima i nema.   uredu  jok

Više nema nego što ga ima.  Very Happy
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Čet Jan 23, 2014 12:20 pm

pesma ::
Ali, iskustvo mi govori nešto drugo. Za neke muškarce koje sam doživljavala kao prijatelje se uspostavilo da oni mene tako nikada nisu doživljavali, mada su jedno govorili a ... 

Kad saznaš da te neko godinama obmanjivao, i to neko ko je uz tebe bio u mnogim važnim momentima u životu, rame za plakanje, drug sa kojim se deli mnogo toga, da te taj za koga bi ruku u vatru, laže, po sopstvenom priznanju - ''iz raznih razloga'' - da li da se naljutiš na njega što se osećaš izdanom? Ili da prihvatiš činjenicu da si bila slepa, gluva na mnoge znake koje si pogrešno tumačila? Ipak je on muškarac a ti žena, Mars i Venera.

Prijateljstva između žene i muškarca i ima i nema.   uredu  jok

Više nema nego što ga ima.
  Very Happy


Iskustvo je mudrost života. Ali da ima, ima. Mada ovo Tvoje iskustvo mi sa druge strane ne liči od druge strane na prijateljstvo. Ono kao da se čekala prilika. Za nešto drugo. Bila si slijepa. Tako bih ja opisao. think 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od pesma Čet Jan 23, 2014 12:23 pm

Da, mea culpa.  uredu
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Čet Jan 23, 2014 12:26 pm

pesma ::Da, mea culpa.  uredu

Nije to moj grijeh, to je više bila vjera u nešto lijepo. Samo druga strana nije imala tu vjeru. Poštivala Te, to da. Ali nije doživljavala Te kao Ti njega. nervoza 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od pesma Čet Jan 23, 2014 12:32 pm

ypsilon ::
pesma ::Da, mea culpa.  uredu

Nije to moj grijeh, to je više bila vjera u nešto lijepo. Samo druga strana nije imala tu vjeru. Poštivala Te, to da. Ali nije doživljavala Te kao Ti njega. nervoza 
Pa da, zato baš i ne verujm u čista muško - ženska prijateljstva, ono bez trunke ''seksualnog motiva'', uvek toga ima više nego sebi priznajemo, mada, želim da verujem da postoje i drugi slučajevi bez te vrste motivacije. I sigurno je da ih ima. Mora ih biti.  uredu
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Čet Jan 23, 2014 12:41 pm

pesma ::
Pa da, zato baš i ne verujm u čista muško - ženska prijateljstva, ono bez trunke ''seksualnog motiva'', uvek toga ima više nego sebi priznajemo, mada, želim da verujem da postoje i drugi slučajevi bez te vrste motivacije. I sigurno je da ih ima. Mora ih biti.  uredu

Ne mora da znači, ako bi tako gledali, svelo bi se na parenje. Ipak smo ljudska bića. Naravno da postoje. Biti sad s nekim blizak 10g i samo čekati taj famozni kres mi je ono apsurdno. Ok, ja govorim za sebe. Pošto sam imao takvo prijateljstvo. Nemam ga više, jer je druga strana sebi sama oduzela život. Nažalost tad nisam bio blizu da to spriječim. Razlog je bio rat u bivšoj SFRJ. Nikada nisam imao sex. poriv prema njoj. Niti misli tog tipa. Ona je imala svoju ljubav. I voljeli su se. Da li je ona "više" mislila, to ne znam. Niti ću kad saznati.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od pesma Čet Jan 23, 2014 12:48 pm

Ovo je tako tužno Ypsilone. I mora da je se malo malo setiš ... Uh...

Znam kako boli kada se gube voljene osobe, svi smo to iskusili, a izgubiti prijateljicu na taj način kako si ti to doživeo je sigurno bolno... Nisi ti tu mogao ništa učiniti, u tim okolnostima...  Crying or Very sad 
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Čet Jan 23, 2014 12:53 pm

pesma ::Ovo je tako tužno Ypsilone. I mora da je se malo malo setiš ... Uh...

Znam kako boli kada se gube voljene osobe, svi smo to iskusili, a izgubiti prijateljicu na taj način kako si ti to doživeo je sigurno bolno... Nisi ti tu mogao ništa učiniti, u tim okolnostima...  
Crying or Very sad 

Sjetim se naravno. Bijahu druga vremena. Pojedoše je i eto. To je život. Ali eto kažem da ima, barem sam ja doživio.  ufrci 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od Marea Čet Jan 23, 2014 8:47 pm


Ona je imala svoju ljubav. I voljeli su se. Da li je ona "više" mislila, to ne znam. Niti ću kad saznati.

Zao mi je. Prijateljstva nisu tako cesta..prava prijateljstva...No, Yps, ipak mislim za deset godina druzenja, mozes da znas da li je ona "vise" mislila, pogotovu sto je i imala svoju ljubav..

Izgubiti prijatelja na bilo koji nacin jeste bolno.

Musko-Zensko = Prijatelji, Ja volim muska prijateljstva, nekako mi vise odgovaraju nego zene..ali kao sto rekoh, na zalost pucaju zbog erotike  uredu  Laughing
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Čet Jan 23, 2014 9:01 pm

Marea ::
Zao mi je. Prijateljstva nisu tako cesta..prava prijateljstva...No, Yps, ipak mislim za deset godina druzenja, mozes da znas da li je ona "vise" mislila, pogotovu sto je i imala svoju ljubav..

Izgubiti prijatelja na bilo koji nacin jeste bolno.

Musko-Zensko = Prijatelji, Ja volim muska prijateljstva, nekako mi vise odgovaraju nego zene..ali kao sto rekoh, na zalost pucaju zbog erotike
 uredu  Laughing

Istina, pucaju da. Ali ne moraju da pucaju. Nije uvjetovano. I ponavljam može biti. Što se tiče mog osobnog slučaja, iskreno nije me zanimalo to kako me u "onom" smislu gleda ili ne. Nisam razmišljao na taj način. Ali dobro, to je moj slučaj. Svatko ima svoje iskustvo.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od Marea Čet Jan 23, 2014 9:08 pm

Naravno da ne moraju, ali obicno tako biva.

Ne zanima ni mene kako me u "onom" smislu gleda, dok ne postane korak po korak vidljivo i jasno..
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Čet Jan 23, 2014 9:11 pm

Marea ::Naravno da ne moraju, ali obicno tako biva.

Ne zanima ni mene kako me u "onom" smislu gleda, dok ne postane korak po korak vidljivo i jasno.



Čim počne stihove da Ti šalje, onda Te drugačije gleda. Jedino ako nisu stihovi sa Google-a. lol 2 lol 2 lol 2
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od Marea Čet Jan 23, 2014 9:18 pm

Ah, to je zanimljivo, sad si me potsjetio na "net muske prijatelje".. Laughing
koji prosipaju stihove do besvijesti...pisu ludilo(dobro), a onda...onda je pocela da pada kisa.. lol 2  

Jer ova "ziva" nasa prijateljstva ipak funkcionisu drugacije..
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od Marea Čet Jan 23, 2014 9:27 pm

Mozda "sklepam" jednu pricu u vezi s tim, kako samo ljudi (muskarci) mogu biti jadni, ali zaista jadni..Imamo raznih i raznih situacija...Net prica, prvo prijateljstvo, pa onda "naginje polako na ljubav(navodnu)", pa onda "pustanje za rad igre"..Onda istina i odbijanje..I na kraju te pljuje i mrzi...naravno zaboravljajuci da si prije toga bila u svaki njegov stih (google naravno.. Laughing ), cudo od zena, najbolja, najpametnija, ma genijee, da ni sam ne znas da si tako dobar.. Laughing, i u jako malom vremeskom roku, ti si najgora osoba koju je on upoznao.. lol 2 

No, to su stvari koje se ne mogu predvidjeti...
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Čet Jan 23, 2014 9:41 pm

Marea ::Mozda "sklepam" jednu pricu u vezi s tim, kako samo ljudi (muskarci) mogu biti jadni, ali zaista jadni..Imamo raznih i raznih situacija...Net prica, prvo prijateljstvo, pa onda "naginje polako na ljubav(navodnu)", pa onda "pustanje za rad igre"..Onda istina i odbijanje..I na kraju te pljuje i mrzi...naravno zaboravljajuci da si prije toga bila u svaki njegov stih (google naravno.. Laughing ), cudo od zena, najbolja, najpametnija, ma genijee, da ni sam ne znas da si tako dobar.. Laughing, i u jako malom vremeskom roku, ti si najgora osoba koju je on upoznao.. lol 2 

No, to su stvari koje se ne mogu predvidjeti..
.


Polako, pišem stihove, ne ometaj. Evo koji da krenem. lol 2 lol 2 lol 2 


LETI KOKOŠ, LETIŠ TI...

ZA KOKOŠ SE ZNA, A ŠTO ĆEŠ TI...

BIO BIH SRETAN 100% KAD BIH BEZ TEBE OSTO...

NIKAD MI NISI NIŠTA ZNAČILA...

NE ZNAM KOJI SI SE QURAZ ZA ME KAČILA...

IDI DALJE OD MENE, OĆU DA FATAM DRUGE TREBE SEM TEBE... lol 2 lol 2 lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od Marea Čet Jan 23, 2014 9:42 pm

Odlicno, originalno prije svega.. lol 2  lol 2
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Čet Jan 23, 2014 9:45 pm

Marea ::Odlicno, originalno prije svega.. lol 2  lol 2


Pa sad se ne zaljubi, aj stisni. lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od krtica Čet Jan 23, 2014 11:11 pm

Ženski prijatelji:
žena nije bila kod kuće celu noć. Rekla je mužu da je prespavala kod drugariice. Muž uzme telefon, nazove deset njenih najboljih prijateljica i nijedna to ne potvrdi!

Muški prijatelji:
Muž nije došao kuci celu noć i ujutro kaže ženi, da je prespavao kod prijatelja. Žena uzme telefon, nazove deset njegovih najboljih prijatelja i petorica potvrde da je prespavao kod njih, dok su petorica tvrdila da je još uvek tamo!

Naravoučenije: Pametna žena sebi bira najboljeg prijatelja muškarca koji će ako treba lagati za nju. Muškarci će učiniti mnogo tog zbog lepe žene, a sve zbog lepe i pametne žene koja im je prijateljica.Takvi su muški-šonje. navodno 

Volim da se družim sa ženama.Uvek ima erot'ke što kaže Marea. Gde ima vatre ima i dima,a i požar može izbiti.astasad
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od NetPredator Pet Jan 24, 2014 12:16 am

Imam dosta ženskih prijatelja i one su mi kao rod. Kad bih s nekom od njih hteo da se opalim, to bi za mene predstavljao svojevrstan incest.
Kada nešto druog, osim prijateljstva hoću od žene, onda to i kažem.

Da ne kenjam dalje, prijateljstvo međ' muškarcima i ženama je jako moguće i mislim da uopšte ne mora niko da se ni na koga loži.
NetPredator
NetPredator
Najgori član
Najgori član

Broj poruka 86

Datum upisa 22.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od ypsilon Pet Jan 24, 2014 12:25 am

Iz gornjih postova dođe sex kao neka bomba tu. Ali zašto moramo razmišljati tako?! Nemojte me krivo shvatiti. Prijateljstvo je vid ljubavi, ali nema sexa. Čak bih ga nazvao celibatnom ljubavi. Ali nije to onaj celibat zadan, ne smiješ itd. jednostavno ako mi je žena prijatelj, ja je ne mogu zamišljati i maštati o njoj kao o ribi koju jedva čekam da smažem. Tu meni ovo malo mozga blokira. Naravno da se dešava da bude i sex, pa izdaja, pa razočarenje ili tzv. prava ljubav. Sve je mogućno. Netko će reći, vidi ove budale što piše. Ali slažem se sa postom koji je Oroz napisao. osmeh I Vi ostali ste u pravu, nije da nije. Imam dojam, ma super je, samo da me ne dira itd. Ako su pravi, neće. Samo to je svar glave. Svatko zna svoje. Možda ja lupam, ne mora biti da sam u pravu.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od Komsinica Pet Jan 24, 2014 12:51 am

Sta je problem?! Naravno da postoji:)
Komsinica
Komsinica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 324

Datum upisa 12.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od Marea Pet Jan 24, 2014 2:35 pm


jednostavno ako mi je žena prijatelj, ja je ne mogu zamišljati i maštati o njoj kao o ribi koju jedva čekam da smažem.

A sta ako ti se vremenom "javi", bez da razmisljas o njoj kao ribi koju jedva cekas....itd..??? Very Happy 
Muskarac i zena su razlicita bica, bioloski...logicno je da se javljaju neke "smetnje" u prijateljstvu za rad erotikons..  Laughing  

Ma salim se, naravno da postoji...ali ne tako cesto.. uredu
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo između žene i muškarca ? Empty Re: Prijateljstvo između žene i muškarca ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu