Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto hrišćani prelaze u islam?

+3
Komsinica
Valter
krtica
7 posters

Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od krtica Sub Feb 01, 2014 10:18 pm

Kažu sve više ljudi prelazi na Islam,verujem ,jer sve više ljudi želi da živi lepo i lagodno kao Muhamed ,a sve manje njih kao Isus !

Zašto hrišćani prelaze u islam? Muslims-carrying-banners-declaring-Islam-will-dominate-the-world-protest-at-the-visit-of-Mr-Wilders-to-the-UK-300x200
Na jednom mestu na netu nalazim ovo što smatram tačnim:

citat ::
Nema nikakve sumnje da je Isus bio odan Bogu ,ali je problem sto se Isus svojim delima veoma razlikuje od Muhameda ,koji dolazi posle njega !

To je jedan jedini,ali ogroman problem !

Muhamed je imao mnogo zena - znaci seksa na pretek -Isus se uzdrzavao po Pismu od seksa jer je bio u potpunosti posvecen Musliman (odan Bogu) pa nije imao vremena za druge stvari.

Muhamed je imao robove -Isusu naravno ne !

Muhamed je uzimao tudje posle borbe ,deo od plena -Isus naravno ne ,nije imao nista svoje ,niti mu je trebalo jer je trazio Carstvo Nebesko ,ne zemaljsko !

Muhamed je ratovao i svetio se,Isus nikada nije ratovao ,niti zeleo da ratuje ,nije se svetio ,jer za Carstvo Nebesko se ne ratuje i ne sveti  ,ono se zasluzuje ,po Isusovim recima!

Vidite braco i sestre ,da se Muhamed i Isus razlikuju ,a problem je sto Muhamed dolazi posle Isusa.Da je suprotno,problema nebi bilo .
Svi se lakome na puno žena i lagodan život,tu nalaze olakšanje u islamu.  astasad
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od Valter Sub Feb 01, 2014 11:22 pm

Po Evropi islamska emigracija viče: ''Marš odavde, ovo je naša zemlja!'' ??

Arapi nisu nimalo naivni.

„I neka se zato na Allahovu putu bore oni koji ne žale žrtvovati život na ovome svijetu za onaj svijet. A onoga ko se bori na Allahovu putu, pa pogine ili pobijedi, Mi ćemo, sigurno, obilno nagraditi“ (Коран, 4,74)

Uvek će biti muslimana koji će se slepo držati ove Muhamedove zapovesti.

Zašto mnogi hrišćani prelaze u Islam?  Možda u njemu vide veću sigurnost i jaču povezanost među vernicima.
Valter
Valter
Najgori član
Najgori član

Broj poruka 85

Datum upisa 15.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od Komsinica Ned Feb 02, 2014 3:41 am

krtica ::

Muhamed je imao mnogo zena - znaci seksa na pretek 
Jes', znam jednu presla na Islam samo zbog seksa  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2
Komsinica
Komsinica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 324

Datum upisa 12.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od ypsilon Ned Feb 02, 2014 11:09 am

Ja mislim da je to zbg cipela ispred džamije. Ipak je kriza i sve to. Sad što se sexa tiče nije to. Tarlahaju se svi, samo neće nitko da prizna. Npr. Turci mi svi kažu, pravi Turci, kako su njihove trebe(žene) sve nevine sem u anus. Kažu tu se tarlahaju u 16. Ali dobro to nema veze sa vjerom gdje ga tko meće ili prima, a i netko se i oblizne. Ili zagrcne, ovisno jel Grandslam ili Masters. Konkretno ja ne bih nikada prišao. Poštujem ljude te vjere i svaka im čast. Glupo mi je da sad oni na drugu stranu prilaze. To šaltanje vjera mi je moralni kič. Nebitno koliko tko vjeruje ili ne. Budi ono što jesi, pa sad ako hoćeš klanjaj se vazdan ili moli krunicu. Kažu Bog je jedan, sad zove li se on Lazo, Mato ili Ramiz je druga priča. Ima ona, ako ne cijeniš svoje, nećeš ni tuđe. Zato svima želim Faljn Isus, Alah uekber i Pomoz Bog pa se vidimo na derneku. osmeh
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od krtica Ned Feb 02, 2014 9:47 pm

Komsinica ::
krtica ::

Muhamed je imao mnogo zena - znaci seksa na pretek 
Jes', znam jednu presla na Islam samo zbog seksa  lol 2 
 lol 2 Dok dodje nared Muharem u harem zaboraviće gde je šuplja.

Ypsilon ::To šaltanje vjera mi je moralni kič. Nebitno koliko tko vjeruje ili ne. Budi ono što jesi, pa sad ako hoćeš klanjaj se vazdan ili moli krunicu. Kažu Bog je jedan, sad zove li se on Lazo, Mato ili Ramiz je druga priča. Ima ona, ako ne cijeniš svoje, nećeš ni tuđe. Zato svima želim Faljn Isus, Alah uekber i Pomoz Bog pa se vidimo na derneku
Zašto bi to bio moralni kič ako čovek traži nešto više od svoje vere koju je tradicionalno nasledio a nije njom zadovoljan? Veći mi je kičeraj glumiti vernika koji ide u crkvu a pojma nema u šta veruje ko što pola hrišćana radi..

Ne znam jel Kristijan Ronaldo prešao u islam jer smatra muslimane jako iskrenima i poštenim ljudima al mu kao ateista ne zameram  astasad uopšte mi nije jasno zašto hrišćani i muslimani zajedno sa Jevrejima ne znaju da veruju u istog boga,šta ih uče u tim njihovim bogomoljama?  5+5 

Kako Srbin Sveta postade Haim
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od micikapicika Ned Feb 02, 2014 10:59 pm

Islam je religija u ekspanziji u Evropi.
micikapicika
micikapicika
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 204

Datum upisa 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od Komsinica Uto Feb 04, 2014 1:03 am

krtica ::
Komsinica ::
krtica ::

Muhamed je imao mnogo zena - znaci seksa na pretek 
Jes', znam jednu presla na Islam samo zbog seksa  lol 2 
 lol 2 Dok dodje nared Muharem u harem zaboraviće gde je šuplja.
Mislim da je zato i presla hahahahahahaahahah
Komsinica
Komsinica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 324

Datum upisa 12.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od ypsilon Uto Feb 04, 2014 12:33 pm

krtica ::
Zašto bi to bio moralni kič ako čovek traži nešto više od svoje vere koju je tradicionalno nasledio a nije njom zadovoljan? Veći mi je kičeraj glumiti vernika koji ide u crkvu a pojma nema u šta veruje ko što pola hrišćana radi..



S ovim podvučenim se slažem. I to je istina. Ljudi misle ako vise u crkvi ili džamiji da će biti bolji vjernici itd. Zašto moralni kič, pa po tom što kažeš, mi nismo nićim zadovoljni. I treba nam najmanje tisuću vjera. I opet kad se opečemo bilo gdje mi ćemo reći ehh Bože di si sada. Šaltali ili ne šaltali vjeru. Mada filozofski gledano, rodimo se bez nje. Ako ćemo biti iskreni i priznati. Vjeru naslijedimo. To je stvarna činjenica. Ko da je netko od nas s mjesec dana znao što su Isus, Muhamed ili Buda. Ako ne vjeruješ srcem i dušom, džabe ti da budeš non-stop u crkvi. Bog je svuda, tako kažu. I ne treba se u crkvi moliti samo, tko vjeruje u njega. mene kad pitaju moji istovjernici, što nisam bio na misi ili što me odavno nema. Uvijek im odgovorim, ne mogu od vas katolika doći na red. osmeh 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od pesma Čet Feb 06, 2014 7:50 am

Što ne bi prelazili kad i onako veruju u istog boga Abrahamovog i Mojsijevog. Znači, kada svojevoljno pređu ne izlaze iz okvira iste priče.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od krtica Čet Feb 06, 2014 9:20 pm

Ali ako sebi priznaju da veruju u istog boga, oko čega će se klati? Zato se kunu u razlike.

Islam je kao veroispovest mladji od hrišćanstva,sam po sebi nije ništa gori ni bolji od hrišćanske vere, dal džamija il crkva,bitno je samo onima koji veru nasledjuju od babe i dede....
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od pesma Pon Feb 17, 2014 6:23 am

krtica ::Islam je kao veroispovest mladji od hrišćanstva,sam po sebi nije ništa gori ni bolji od hrišćanske vere, dal džamija il crkva,bitno je samo onima koji veru nasledjuju od babe i dede....

Ti koji veru nasleđuju u ništa ne veruju, na slepo, kao pijan plota se drže tradicije, umeju fino tri puta de se prekste, da komadaju pogaču za slavu, preskaču badnjak i tako to ali o svojoj veri ne znaju gotovo ništa, a najmanje je praktikuju onako kako Sveto Pismo poručuje. Zbog njih je hrišćanstvo na ovim granama gde je danas, nije za hvalu.

A gde su te razlike izmeđi Islama i Hrišćanstva?

Onaj koji je prešao na islam iz hrišćanstva bi rekao nekako ovako:

'' Biblija ne podržava kršćansko vjerovanje u trojstvo. Jedan od književnika jednom pitao je Isus (as), koja je prva zapovijed od svih, na što Isus (as) samo ponavlja ono što je Mojsije (as) rekao ranije:
(Marko 12) 29 A Isus odgovori mu: prva je zapovijest od sviju: čuj Izrailju, Gospod je Bog naš Gospod jedini; (Mojsijeva peta knjiga 6) 4 Čuj, Izrailju: Gospod je Bog naš jedini Gospod.  Neobično je da osnovni nauk Crkve, kao što je Trojstvo nije spomenut u Bibliji. Sama riječ ne postoji.

''Ima nas svuda po svijetu, prelazimo na Islam, ja sam jedan od tih koji je svjedocio Bozje jedinstvo i priznajem Isusa (as) i Muhameda(as) za Bozje poslanike. Hristos je bio Bozji sluga pa sto ga ti brate Srbine pravis bogom, (Evangelije po Jovanu 13) 16 Zaista, zaista vam kazem: nije sluga veci od gospodara svojega, niti je poslanik veci od onoga koji ga je poslao. ... Samo je jedan Bog a ne tri pa zato mi razumni Srbi prihvatamo Islam, slavimo istog Boga kojeg je Hristos slavio. ''

Sa njim argumentovano hrišćani neće razgovarati, svi se uhvate svojih verskih knjiga, i krene svađa....

Vera je i onako intimno pitanje pojedinca, najgore je kada je neko stavlja ispred svega, ističe je odmah pored pripadnosti naciji, čim to radi, odmah znaš da i nije neki vernik, više se traži u gomili istih, izgubljenih i ustrašenih...
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od krtica Ned Mar 02, 2014 9:02 am

Iskreno,pojma nemam zašto hrišćani prelaze u islam,kada i jednoj i drugog veroispovesti fali tolerancija i ta famozna ljubav koja bi trebala biti osnova svake religije. Umesto toga oni se mrze da ne poveruješ koliko. Mržnja je moćno oružje kojim se crkve poigravaju i svadjaju ljude.
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od Marea Pet Mar 07, 2014 1:36 am

Iz religije u religiju....to je kao da prelaze iz rijeke u rijeku...
Iz Grcke u Tursku....putuju, i to bi bilo okey...kad bi se zaustavili negdje po sredini... Very Happy
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od krtica Sub Mar 15, 2014 8:12 am

Marea ::Iz religije u religiju....to je kao da prelaze iz rijeke u rijeku...
Iz Grcke u Tursku....putuju, i to bi bilo okey...kad bi se zaustavili negdje po sredini... Very Happy
Ma ne,dave se u istoj reci na dve bušne arke  kez  .
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od pesma Ned Mar 16, 2014 11:31 pm

krtica ::
Marea ::Iz religije u religiju....to je kao da prelaze iz rijeke u rijeku...
Iz Grcke u Tursku....putuju, i to bi bilo okey...kad bi se zaustavili negdje po sredini... Very Happy
Ma ne,dave se u istoj reci na dve bušne arke  kez  .
Ima istine u ovome nažalost.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od krtica Sre Apr 02, 2014 5:57 am

Ne da ima nego IMA. kez
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zašto hrišćani prelaze u islam? Empty Re: Zašto hrišćani prelaze u islam?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu