Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve je moguće

4 posters

Ići dole

Sve je moguće Empty Sve je moguće

Počalji od Lolla Uto Jan 01, 2013 7:54 am

Ako nešto zaista želiš, ceo svemir će se ujediniti da to i dobiješ?

ili...

Pazi šta želiš, moglo bi jednog dana i da se ispuni...



Na koji način nas samo pozitivno razmišljanje i strast prema nečemu
''vode'' ka željenom cilju?



Ne mislim samo na pozitivno razmišljanje,
nego i negativno.

Mislite li da negativan stav,
na neki način sabotira želju, i na koji način?
Lolla
Lolla
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 560

Datum upisa 26.12.2012
Lokacija : ... divljina ...
Raspoloženje Raspoloženje : zaklonjenja od štete, al' za frkom uvek fanatik

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od pesma Ned Jan 26, 2014 11:55 pm

Stvarnost je mesto na kome naša svest ima mogućnost da menja stvari, svet oko sebe i naravno nas same. Fizika zajedno sa matematikom deluje u tom našem svetu, sve je povezano. Kada svedemo naš svet na nivo atoma, mi smo svi jedan ''organizam'' koji radi povezano, isto tako onda i delujemo jedni na druge i na sve oko sebe. Tako gledano, mogućnosti su nam ogromne.

Onda se samo setim onoga kako npr. muškarcu treba samo jedna seksualna fantazija, jedna slika u mozgu - erekcija!
 Very Happy 

Misli su moćne! 

Samo pozitivno razmišljanje sredsređuje nas ka nekom cilju koji sebi zacrtamo, ubacujemo sebi u glavu ''program'' koji nas vodi ka uspehu. Ne moramo ga razumeti u tančine, dovoljno je da znamo šta hoćemo i svesno to želimo; kako smo jedan organizam sa svemirom i svim čega smo svesni i nesvesni - naša želja će pronaći pomagače oko nas da ostvarimo cilj.

Čovekov duh pokreće mašinu našeg fizičkog tela, svest posmatra okruženje i upravlja nama, čula kupe informacije i šalju ih mozgu koji nam ''objašnjava'' kako su neke želje koje imamo nemoguće za ostvariti, svest je iznad tog fizičkog limita, kao magnet dovlači u naš život ono što nam je potrebno ukoliko svesno zadržimo fokus na onome što nam je potrebno. Zato je jako važno biti svestan svojih želja, naravno da ono što želimo može i da nam se ostvari.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od Komsinica Pon Jan 27, 2014 12:00 am

Skoro sve je moguce; msm. treba znati svoje limite, no;)
Komsinica
Komsinica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 324

Datum upisa 12.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od Marea Pon Jan 27, 2014 12:02 am


Misli su moćne!

i gresne.. uredu 

A kako misli jesu pozitivne i negativne, onda moramo voditi racuna koje od njih cemo dobro "ugostiti" a kojima necemo ni "vrata otvoriti"...no, ako se radi o "lopovu" koji ce "provaliti vrata" u tom slucaju sve je moguce...Sve sto mozemo da uradimo je da sarmiramo lopova.. Laughing
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od pesma Pon Jan 27, 2014 12:13 am

Komsinica ::Skoro sve je moguce; msm. treba znati svoje limite, no;)
Da, treba procenti želju, šta to želimo jer može da nam se ostvari, a to možda i nije ono što nam treba. 

Čovek na sve gleda subjektivno, neko će se osećati kao vladar sveta ukoliko ostvari neku svoju želju, neko će možda poželeti da bude najmoćniji čovek na svetu: želja mu se ostvari - postane to u ''paklu'' gde jedni druge nabijaju na kolac i nosaju se okolo.  nemoguce 

Mi kreiramo svoj svet.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od Marea Pon Jan 27, 2014 12:18 am

Da, treba procenti želju, šta to želimo jer može da nam se ostvari, a to možda i nije ono što nam treba.


Ja se ne slazem sa ovim...jer u zivotu nam trebaju i ovakve situacije,  korisno je da nam se dogodi i ono sto nam ne treba...a i ne mozemo sve da predvidimo...
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od Komsinica Pon Jan 27, 2014 12:46 am

Marea ::...a i ne mozemo sve da predvidimo...
Ko to kaze?! Evo recimo ja sad odlucim da propustim ovaj sastanak, kuku men koje bi mi posljedice bile! Sve predvidjene hahahahahahahahahahahaha Zato je meni bolje da ga otaljam;)

Salim se Marea:) Djecice uzivajte u danu!!!!  cao
Komsinica
Komsinica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 324

Datum upisa 12.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od Marea Pon Jan 27, 2014 12:49 am

Znam da se salis, ali sam kazala ne mozemo SVE da predvidimo, sto ce reci da ponesto i mozemo.. uredu 

Mozda i da propustis sastanak, ne bi bilo tako strasno ako je sef danas dobre volje... Laughing
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od pesma Pon Jan 27, 2014 12:52 am

Marea ::
Ja se ne slazem sa ovim...jer u zivotu nam trebaju i ovakve situacije,  korisno je da nam se dogodi i ono sto nam ne treba...a i ne mozemo sve da predvidimo...
Dobro, kao iskustvo nam sve treba da naučimo, ali intuitivno osećamo da nam sve iskustveno nije neophodno, čemu osećaj nemoći ukoliko možemo da se osećamo uvek kao pobednici?

Na to sam mislila, da pobedimo svoje strahove i niskosti, budemo jači od slabosti tako što joj ne damo mogućnost da se javlja kada hoće. Tu mogu da pomognu pozitivne misli na pozitivne teme. Mislim bar....  think

Komšika, ako ne može da se propusti, gledaj da bude veselo da brže prođe.  Very Happy
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od Marea Pon Jan 27, 2014 12:58 am


da pobedimo svoje strahove i niskosti, budemo jači od slabosti tako što joj ne damo mogućnost da se javlja kada hoće.

Sitacije kada je to sve jace od nas, treba pustiti da "odrade" svoje, jer ako ne "propustimo" kroz tijelo i sve to negativno, onda ce se uvijek nekako ponovo javljati...Tako ja osecam to...
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od pesma Pon Jan 27, 2014 1:02 am

Ima tu istine, ali svakako da ne treba to da prizivamo mislima da moramo da iskusimo ''zlo'', ako vidim jamu neću u nju da skočim sama da bih skupila iskustvio, potrudiću se da me niko u nju ne gurne, ako moje misli mogu da pomognu da u nju ne upadnem, misliću tako.  aha
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od Marea Pon Jan 27, 2014 1:06 am

al isvakako da ne treba to da prizivamo mislima da moramo da iskusimo ''zlo''

Ne, ne moramo, nego nam se to prosto ponekad dogadja, i tad je bitno biti jak, i propustiti ga da probije sve, dok ne izadje..lele, sta ja ovo sad kazah,  Laughing  Laughing dvosmislene rijeci me zezaju bree  Laughing
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve je moguće Empty Re: Sve je moguće

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu