Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вучић- верујете ли му?

+4
JonDoe
ekstremist
Fenix
Ђаво лично
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Вучић- верујете ли му?

Počalji od Ђаво лично Ned Dec 30, 2012 7:03 am

Неки га зову Аца гуза, неки српски Елиот Нес; неки га и не зову, дође он сам...
Шта ви о њему мните?
Ђаво лично
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Fenix Ned Dec 30, 2012 7:20 am

Rokno se vise od Cede.
Fenix
Fenix
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 216

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Ђаво лично Ned Dec 30, 2012 10:51 am

Можда је рокер у души? wtf
Ђаво лично
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Fenix Pon Dec 31, 2012 5:49 am

Il ima rokersku jaknu s nitnama cool
Fenix
Fenix
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 216

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od ekstremist Pon Dec 31, 2012 7:03 am

Ako zaista pokrene i ostvari borbu protiv korupcije naredne generacije ce mu dici spomenik.
avatar
ekstremist
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 440

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Ђаво лично Pon Dec 31, 2012 7:22 am

Ма, и данашња ће, иако јој се слабо диже...
Психоактивне супстанце, кажу...
Ђаво лично
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Fenix Pon Dec 31, 2012 3:27 pm

ekstremist ::Ako zaista pokrene i ostvari borbu protiv korupcije naredne generacije ce mu dici spomenik.

Oce, kako nece - i Dinca mu pomaze oko uje Laughing
Fenix
Fenix
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 216

Datum upisa 29.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od JonDoe Pon Jan 28, 2013 5:42 am

Kad mi neko kaze dobar dan pogledam kroz prozor prvo da vidim jel dan pa tek onda odgovaram...tako da mu bas bas verujem ko i svima Very Happy
JonDoe
JonDoe
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 255

Datum upisa 31.12.2012
Lokacija : bunar
Raspoloženje Raspoloženje : lose ide ka gorem

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od pesma Ned Jul 21, 2013 9:35 pm

Ma verujem,kako da ne verujem. Sve mu verujem. lol 2
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od ypsilon Pon Avg 19, 2013 12:34 am

Vjerujem mu da još ne diše na škrge. osmehosmehosmeh
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od pesma Pon Sep 09, 2013 2:25 am

Ko bi rekao da ovaj Vučić može da mi se dopadne kao političar? A dopada mi se, kuku njemu. Laughing
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Gost Pon Sep 09, 2013 8:12 pm

Još uvek je za mene dečko koji obećava, ništa se bitno nije promenulo sem nekih pojedinosti: Gorivo plaćam skuplje nego pre par meseci, kažu da je poskupelo zbog rata u Siriji koji još nije počeo, struju plaćam skuplje nego pre par meseci, kažu da je poskupela svega deset posto, daaaa, ali na osnovicu, pa kada se na to doda PDV, struju plaćam čak 24% skupje nego pre. Ono što mi je prvi potpredsednok vlade koji je na drugom mestu doneo jeste da sam siromašniji nego pre par meseci. Persprektiva koja se za sada nudi jeste da Srpki gradjanin dobije tudj pasoš i tako dojde u svoju Srbiju kao strani investitor, gde će ga političari dočekati kako valja sa svim subvencijama i pogodnostima koje se nude strancima dok se domaći preduzetnici sistematski uništavaju. Srpski radnik jefitinije je plaćen od Kineskog. Ništa se ne menja sem imidža prvog potpredsednika vlade koji je na drugom mestu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od pesma Sre Sep 11, 2013 1:22 am

– Srbija mora da ide napred, bez obzira ko je u vladi. Znam kako ću da skončam, jer dobro znam svoj narod. Hoću da završim što više posla kako bi neko za 10 ili 20 godina mogao da kaže da je neko nešto uradio. Zato mi se toliko žuri, jer znam da mi se približilo – poverio se Vučić novinarima.

Au Vučiću, ovom izjavom si dobio još neprijatelja koji ovo tvoje '' Znam kako ću da skončam, jer dobro znam svoj narod'' čitaju naopačke. 

Može da znači da misliš da tvoj narod naprečac sudi, nema muda da promeni išta u svom ponašanju jer misli da je savršen i ovakav kakav je, neće promene pa neće, ne voli inovatore i inovacije, a i ona priča što kruži medju strancima da smo preki i podosta glupi se nekako uklapa u ovo tvoje izrečeno...
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Gost Sre Sep 11, 2013 10:30 pm

Ne verujem ni jednom političaru pa ni Vučiću, za sada nemamo po čemu da ga pamtimo, pohapsio ljude pa ih pustio iz zatvora, kada je Kosovo u pitanju, krenuo u nekakvo rešavanje Kosovskog problema za sada na našu štetu, ekonomija još gora nego prošle godine, plaćajući skuplje struju, gorivo, gas, hranu, gradjanin Srbije je siromašniji za dvadesetak posto nego prošle godine, najavljeni veliki projekti poput gasovoda koji se ne gradi, sve je nekako virtualno još uvek nema konkretnog pomaka na bolje već samo na gore, jadino što danas svi političari govore jeste da će " Biti", bolje, a zapravo je gore...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od pesma Ned Sep 22, 2013 9:32 pm

Vučić kaže o ''Prajdu'':..., ''ne želimo videti slike iz 2010'' godine, odluku o''Prajdu'' će biti doneta nakon bezbedonosne procene. 

Znamo u kako ''bezbednoj'' zemlji živimo, od gay parade neće biti ništa, što nije loše uopšte.

Prvo, nećemo slušati žalopojke popova na TV-u, ni njihove pretnje ''EU poslušnicima'', niti ćemo imati vesti o pokretu ''1389'' ili ''Dverima'', ili huliganima organizovanim oko sportskih klubova, ili izjave nekih homofoba u nekim udarnim emisijama. A i ti gajevi, navalili na taj ''Prajd'', ko da će tom šetnjom nešto postići.

Ne može ništa da se postigne kad se ne razume zašto je ovo oko održavanja ''Prajda'' bitno za Srbiju, tim bi država Srbija pokazala svetu a bogami i svojim preplašenim gradjanima da je bezbedna zemlja i da u njoj vladaju zakoni, red i mir, a ne da su Srbi pederi, mada ih ima podosta, da se ne lažemo, na javnoj sceni i inače, pedera po seksualnom opredeljenju i pedera u duši, kao i profesionalnih političkih pederčina. 

Ovako.... Ništa.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od pesma Ned Sep 29, 2013 9:07 pm

- Diktator Kol zato što je bez referenduma ukinuo nemačku marku i uveo zemlju u evrozonu, a danas su mu Nemci zbog toga zahvalni. Mnogo bolji od mene nazivani su tim imenima. I to što me svi napadaju, ja sam na to ponosan, jer to govori o razlici koja postoji između mene i ostalih lidera političkih stranka. Ja sam promenio pristup i način vođenja politike u Srbiji i ugrozio sam interese mnogih. Nisam se libio i plašio da sa najmoćnijima i najopasnijima uđem u sukob ukoliko su nešto sticali kriminalnim radnjama – rekao je Vučić.

Vučiću, svaka čast!
 
Nisam mislila da ću to ikada izgovoriti vezano uz tebe i tvoje političko delovanje, ali sam eto napisala to jer si zaslužio. Uhvatio si se u koštac sa teškim defetizmom koji vlada Srbijom previše vremena, to je za pohvalu, trebaće ti mnogo snage, znanja a i sreće da išta uradiš u okruženju u kom si anatemisan jer ne daš pare koje nisu zaradjene da se troše. Para nema, ljudi to neće da shvate. Zato si im diktator, ne vodiš se čistim populizmom kako su navikli, totalno si se promenio čoveče, što je za pohvalu.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Gost Ned Sep 29, 2013 11:35 pm

Hapšenja za sada ne donose nikakve rezultate, ono što je politika prvog čoveka na drugom mestu u Srbiji donela jeste, siromašnije gradjane Srbije, struja se plaća skuplje, rtv- pretplata nije ukinua i to je jedna velika laž prvog čoveka na drgugom mestu u Srbiji, zatim je povećan porez PDV sa 18%-na 20%. Gradjani Srbije pod rukovodstvom prvog čoveka na drugom mestu su još siromašniji nego što je to bio slučaj pre godinu dana. Problem je što od farme i velkog brata gradjani Srbije nemjau vremena da pogledaju u svoj novčanik....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od pesma Ned Sep 29, 2013 11:42 pm

Ma,vide gradjani da im je prazan novčanik, za to što im je novčanik prazan, kriv je onaj prvi Vučić, ne ovaj drugi. I najvažnije: Sami su najviše krivi što su siromašni!

Para nema, dajte nam pare!- viče narod!

Nema više lezi 'lebe da te jedem!- odgovara Vučić.

Nema para, zato su nam prazni novčanici. Pare ne rastu na grani, subvencije ne mogu da se dele kao pokloni, pare treba zaraditi.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od micikapicika Sub Okt 05, 2013 5:11 am

Ne verujem niti jednom političaru,mislim da su svi neiskreni i puno obećavaju i ništa ili malo od obećanog ne mogu da ispune. Vučić mi je jedan od boljih političara u zadnje vreme, zapanjila me njegova transformacija.
micikapicika
micikapicika
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 204

Datum upisa 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Gost Ned Okt 20, 2013 11:04 pm

Skorašnji potez vlade je smanjenje plata za famoznih 20%. Naravno Vučić je najglasogovorniji bio po tom pitanju, plate skresane, cene poskakale, ljudi siromašniji i to podosta, dok u Americi takodje recesija, te su amerikanci ukinuli finasisranje NVO- nevladinih organizacija, te brže bolje Srpska vlada od uštede od smanjenih plata uplati bespovratne donacije Srpskim NVO, samo jednoj NVO organizaciji 250 000 eura. Pitam se, dal je ovde neko lud, pijan il mu noge smrde...


P.S: NVO koja je dobila tu famoznu donaciju propagira, odnosno vrši pritisak da vlada Srbije prizna Kosovo kao nezavisnu državu...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od micikapicika Čet Okt 31, 2013 7:51 am

Koliko znam ceo predvidjeni budžet za NVO iznosi 250 000 a ne samo jednoj NVO organizaciji da se toliko daje, suludo je biti protiv postojanja udruženja gradjana i protiv njihovog finansiranja, evo nekih :nevladinih organizacija i zašto ih ne bi smo finansirali?

Ukinuti finansiranje fudbalskih klubova iz budžeta pod hitno, bez toga možemo sigurno, treba nam više od jednog Vučića u Srbiji, podržavam ono što trenutno radi , čovek je fenomenalan.
micikapicika
micikapicika
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 204

Datum upisa 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od pesma Čet Okt 31, 2013 11:16 pm

Treba uzeti isto tako u obzir da su tzv nacionalno osvešćene organizacije ''Dveri'',''Pokret 1983''i ''Obraz'', bile NVO, hm,možda im je zaista trebalo uzeti pravo da se finansiraju iz budžeta jer su glumili da nisu političke stranke(glume i danas?), naravno, ne ide religija i politika, jel' da?  E pa nekima ide, i to k'o po loju...

Mislim isto kao i micipici što se tiče sportskih klubova, tržišna utakmica je u toku, ajmomalo da zaigramo gospodo igrači na njoj, pa kom obojci, kom opanci, a ne da se kupujete i prodajete za milione evra, a sve preko narodne grbače, more mr... histerija
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od krtica Čet Okt 31, 2013 11:21 pm

Ovaj Vučić me podseća na Vuka malo,a vuče mi i na Djindjića jbt, da mi je neko pričo da će to jednom biti,otero bi ga u........Sad je naebo,preterano podseća na pomenutu dvojicu,  ta dvojica likova i nisu omiljeni u narodu.
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od pesma Čet Okt 31, 2013 11:43 pm

Pokret 1893 je u pitanju a ne 1983 kako sam napisala Laughing 

Ah da, paralele izmedju Djindjića i Vučića se vuku same od sebe, ali to nije u redu, njih dvojica su ipak različiti, Djindjiću nije trebalo dvadeset i kusur godina da ukapira šta treba da se radi u Srbiji, niti je Zoran prvo kontrirao svemu normalnom i svojom politikom uvukao državu u gabulu, pa se onda posle teških godina izolacije i ratno-huškačkog ludila konačno unormalio, kao Aleksandar Vučić, koji kanda malko sporije kapira, ali sada kada je ukapirao, da ne bude: kasno Aca na vlast stiže...
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od micikapicika Pet Nov 01, 2013 6:15 am

Bolje je nešto uraditi i sa zakašnjenjem nego nikada.
micikapicika
micikapicika
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 204

Datum upisa 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Вучић- верујете ли му? Empty Re: Вучић- верујете ли му?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu