Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fetiši horoskopskih znakova

3 posters

Ići dole

Fetiši horoskopskih znakova Empty Fetiši horoskopskih znakova

Počalji od Najgora Ned Jun 30, 2013 8:01 am

Seks je, naravno, vrlo važan deo svake veze, a mnogi ljudi potajno sanjaju o nekim stvarima koje se plaše da kažu partneru. Pročitajte skrivene želje horoskopskih znakova, pa ispunite partneru skrivene želje!

Fetiši horoskopskih znakova 133595194751c6fb8853bed701767372_orig
Ovan mora da oseti adrenalin, pa mu je jutarnji seks pravo zadovoljstvo, a pritom bi mu bilo drago da ga partner malo snažnije povuče za kosu. Mošus je miris koji seksualno najviše stimuliše Ovnove.

Bik voli snažno i strastveno ljubljenje, a još ako to bude po vratu, ludilo počinje. Nije loše kraj Bika uvek imati čokoladu koja im je pravi afrodizijak i obožavaju je.

Blizanci su najviše napaljeni na brzi seks, a i oralni se nalazi na samom vrhu njihovih želja. Ako vam je pri ruci kakva seksualna igračka, brzo će je i rado upotrebiti.

Rak obožava dodire po stomaku i grudima, a igranje seksualnih uloga mu je izuzetno zabavan i drag oblik seksa. Verovali ili ne, ako Raka odvedete u hotel, očekuje vas pravi vatromet strasti.

Lav je, naravno, pravi pravcati egzibicionista, a neizmerno ga uzbuđuje seks na plaži, seksualno grickanje i grebanje, a ako ubacite i koji kompliment, Lav će vam ispuniti sve najskrivenije želje.

Devica ima oreol ukočenosti, no zapravo obožava vezivanje u krevetu, od poveza preko očiju do lisica. Svakako nabavite seksi donje rublje, Device ga obožavaju i na sebi i na partneru.

Vaga nije baš tako povučena kako izgleda, a erogena zona na koju se najviše pali je zadnjica. Ako viri iz nekog kostima, još i bolje.

Škorpija neće puno razmišljati kad se ukaže prilika za seks na javnom mestu ili u vodu, a misterije je strašno pale, pa ako nabavite kakvu masku, biće još zabavnije.

Strelac je sav u avanturama, tako da će, kao i Škorpija, vrlo rado pokazati svoje seksualno umeće na javnom mestu, a odmah će pozitivno odgovoriti i na pozive na maštovite seksualne igrice.

Jarac stalno razmišlja o seksu na visini, pa je tako u klubu onih sa seksualnim iskustvima u avionu najviše Jaraca, ali dovoljna će biti i planina ili neki prilično visok sprat poslovnog tornja s dobrim pogledom.

Vodolija voli bezobrazne razgovore i u njima je pravi majstor, kao i u telefonskom, sajber i grupnom seksu, a nisu im strane ni seksi igračke svih vrsta.

Ribama su stopa najjača erogena zona, a naročito prsti. Ribe su i poznati voajeri kojima nije strano snimanje vlastitih seksualnih iskustava.

Najgora
Najgora
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1357

Datum upisa 26.12.2012
Raspoloženje Raspoloženje : Član sa specijalnim potrebama.

Nazad na vrh Ići dole

Fetiši horoskopskih znakova Empty Re: Fetiši horoskopskih znakova

Počalji od Uther Pendragon Ned Jun 30, 2013 9:57 pm

ja bas ne volim da se ebavam po napolju..komarci
Uther Pendragon
Uther Pendragon
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 606

Datum upisa 17.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Fetiši horoskopskih znakova Empty Re: Fetiši horoskopskih znakova

Počalji od Najgora Pon Jul 01, 2013 12:53 am

Uther Pendragon ::ja bas ne volim da se ebavam po napolju..komarci
Onda ti provladjuje podznak
Najgora
Najgora
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1357

Datum upisa 26.12.2012
Raspoloženje Raspoloženje : Član sa specijalnim potrebama.

Nazad na vrh Ići dole

Fetiši horoskopskih znakova Empty Re: Fetiši horoskopskih znakova

Počalji od Uther Pendragon Pon Jul 01, 2013 1:00 am

sad citam..i skorpije to vole po napolju Very Happy

mada kad razmislim..dok sam bio mladji..voleo sam i ja..sad mi je bitnija komocija
Uther Pendragon
Uther Pendragon
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 606

Datum upisa 17.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Fetiši horoskopskih znakova Empty Re: Fetiši horoskopskih znakova

Počalji od slavena Pon Jul 01, 2013 3:07 am

[b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(130, 98, 83); line-height: 18.1875px; background-color: rgb(246, 244, 208);"]Vaga [/b]nije baš tako povučena kako izgleda, a erogena zona na koju se najviše pali je zadnjica. Ako viri iz nekog kostima, još i bolje. 


Nema nista lepse od cvrste muske zadnjice.. Uh! andja 
slavena
slavena
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 503

Datum upisa 03.01.2013
Lokacija : sever
Raspoloženje Raspoloženje : odlicno

Nazad na vrh Ići dole

Fetiši horoskopskih znakova Empty Re: Fetiši horoskopskih znakova

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu