Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

4 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od pesma Sub Jan 18, 2014 6:35 am

Jok,uopšte nisu zgodni  wtf , piiiipiii..ke gayevske isfemkane  Laughing
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Marea Sub Jan 18, 2014 6:41 am

I nekako su "prljavi" fuuj sram da ih bude...ko zna sta rade tim djevojcicama.. Laughing  Laughing , pedofili sto posto.. Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od pesma Sub Jan 18, 2014 6:51 am

Da, imaju i dečaka kuku tata... Da zovemo ekipu da im otmu decu...

Sad nam fale homofobični tekstovi čika pardon mladića llllaaa....nje.... Da nas uveri kako su većinom gay pedofili i pederčine sa sidom, triperom, i ostalim boleštinama, sve to nemoralno i promiskuitetno, on čovek sve zna, lečio se  lopatom u manastiru i uspešno izlečio, bio pre koju godinu i sam gay, ali mnogo zgodniji od ove dvojice.Laughing
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Komsinica Sub Jan 18, 2014 2:14 pm

pesma ::Da, imaju i dečaka kuku tata... Da zovemo ekipu da im otmu decu...

Sad nam fale homofobični tekstovi čika pardon mladića llllaaa....nje.... Da nas uveri kako su većinom gay pedofili i pederčine sa sidom, triperom, i ostalim boleštinama, 

,,,
i da ne pominjemo kako ce sva djeca od njih dobiti "gaystvo"  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2 
Komsinica
Komsinica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 324

Datum upisa 12.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Marea Sub Jan 18, 2014 2:21 pm


Da, imaju i dečaka kuku tata

a jooj ja mislila da su sve djevojcice, tek sad primjetih...jadnicak, biTi ce gey .. Laughing  Laughing  Laughing
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Marea Ned Jan 19, 2014 12:14 pm


I meni se čini da su ljudi po prirodi biseksualni

To mi je palo na pamet u slucaju ako se na homoseksualnost gleda kao na Izbor,(jer nekom mojom logikom onda je i hetreoseksualnost Izbor, kao sto sam gore vec pisala)... medjutim ja mislim da seksulana orijentacija nije stvar vaspitanja ili izbora...
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od ypsilon Ned Jan 19, 2014 12:20 pm

Marea ::
To mi je palo na pamet u slucaju ako se na homoseksualnost gleda kao na Izbor,(jer nekom mojom logikom onda je i hetreoseksualnost Izbor, kao sto sam gore vec pisala)... medjutim ja mislim da seksulana orijentacija nije stvar vaspitanja ili izbora...

Po meni je stvar prirode. Uzimaš što voliš i dopada ti se. I što te privlači. Jel sad ja radi mase moram biti hetero ili homo?! Ideš ka onome što te vuče. Jednostavno, treba poštivati tuđi izbor,a svojne nametati i tupiti kako je on jedini ispravan. Svaka individua je za sebe.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Marea Ned Jan 19, 2014 12:27 pm

Ruzno je sto ljudi sebi dopustaju,,da Taj neko drugaciji (po pravilu manjina) vecini se gadi..i onda kao argument iznose sve i svasta...
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od ypsilon Ned Jan 19, 2014 12:31 pm

Marea ::Ruzno je sto ljudi sebi dopustaju,,da Taj neko drugaciji (po pravilu manjina) vecini se gadi..i onda kao argument iznose sve i svasta...


Pa to i jest problem kod "genijalaca" da ne razumiju da postoje i drugi sem njih. A, ti drugi imaju svoj život i pravo na taj život. Samo oni su abnormalni za te "genijalce".
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Marea Ned Jan 19, 2014 12:34 pm

Zamisljam ako bismo kojim slucajem zivjeli u nekoj tolerantnoj drzavi, gdje se na gej populaciju gleda potpuno okey...(iako je gey  Laughing ), onda bi se na te "antigejeve" gledalo kao da su "neka bolest"...Za r ne?
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od ypsilon Ned Jan 19, 2014 12:38 pm

Marea ::Zamisljam ako bismo kojim slucajem zivjeli u nekoj tolerantnoj drzavi, gdje se na gej populaciju gleda potpuno okey...(iako je gey  Laughing ), onda bi se na te "antigejeve" gledalo kao da su "neka bolest"...Za r ne?

Pa gledalo bi se na njih kao na one japanske vojnike što su ostali u džungli i još misle da traje II sv. rat. zub Npr. takvi su ti svi ovi nowchetnicks i nowustasha. Oni su i dalje u nekoj šumskoj pizdini. lol 2  I kod njih je homosexualnost najizraženija, ljube Čiču i Poglavnika.  lol 2 lol 2 lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Marea Ned Jan 19, 2014 12:52 pm


ljube Čiču i Poglavnika

Ljube i Boga, cije "atribute" ne zive do maksimuma.. lol 2  lol 2
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od ypsilon Ned Jan 19, 2014 12:58 pm

Marea ::
Ljube i Boga, cije "atribute" ne zive do maksimuma.. lol 2  lol 2

Oni se keksaju u šumi. lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Marea Ned Jan 19, 2014 12:59 pm

...i mnogobrojni su... lol 2 , sto je jako bitno.. lol 2
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od ypsilon Ned Jan 19, 2014 1:00 pm

Marea ::...i mnogobrojni su... lol 2 , sto je jako bitno.. lol 2

Brzo se kote.  lol 2 lol 2 lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Marea Ned Jan 19, 2014 1:01 pm

Na zalost da.. lol 2
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od ypsilon Ned Jan 19, 2014 1:02 pm

Marea ::Na zalost da.. lol 2

Čuj, ko klice, virusi i muhe su.  lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Marea Ned Jan 19, 2014 1:05 pm

A cuj,,sve je to prirodna pojava.. uredu  Laughing
Marea
Marea
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1368

Datum upisa 07.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od ypsilon Ned Jan 19, 2014 1:10 pm

Marea ::A cuj,,sve je to prirodna pojava.. uredu  Laughing

Upravo tako. Vidiš kako dođemo do moje teze s početka. Samo govna seciramo i eto rezultata. zub 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..? - Page 2 Empty Re: Homoseksualnost, prirodna selekcija ili..?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu