Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anarhistički manifest

+2
pesma
Valter
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Anarhistički manifest - Page 2 Empty Re: Anarhistički manifest

Počalji od Valter Ned Feb 09, 2014 8:07 am

Komsinica ::
"Vratice se Valter, *ebace vam mater"  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2
 Very Happy Tu sam.

Anarhistički manifest - Page 2 Anarhija
Valter
Valter
Najgori član
Najgori član

Broj poruka 85

Datum upisa 15.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Anarhistički manifest - Page 2 Empty Re: Anarhistički manifest

Počalji od Komsinica Ned Feb 09, 2014 8:59 am

Valter ::
Komsinica ::
"Vratice se Valter, *ebace vam mater"  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2  lol 2
 Very Happy Tu sam.

Anarhistički manifest - Page 2 Anarhija
hahahahahahahahah Ozezi;))))))))))))))))))
Komsinica
Komsinica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 324

Datum upisa 12.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Anarhistički manifest - Page 2 Empty Re: Anarhistički manifest

Počalji od pesma Čet Feb 27, 2014 11:37 pm

Da bi se promenili društveno - politički odnosi, da bismo se otarasili potrebe da imamo gospodara, kao psi, trebamo osloboditi svoj duh i svoju svest, raditi na sebi iznutra. Promene u makrosvetu zavise od promena u mikrosvetu, svet menja promenjeni individualac, dakle, menjam sebe - shvatim i naučim da ne trebam gospodara, menjam svet koji sutra neće trebati vlast ovakvu kakva je danas.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Anarhistički manifest - Page 2 Empty Re: Anarhistički manifest

Počalji od ypsilon Pet Feb 28, 2014 1:04 am

pesma ::Da bi se promenili društveno - politički odnosi, da bismo se otarasili potrebe da imamo gospodara, kao psi, trebamo osloboditi svoj duh i svoju svest, raditi na sebi iznutra. Promene u makrosvetu zavise od promena u mikrosvetu, svet menja promenjeni individualac, dakle, menjam sebe - shvatim i naučim da ne trebam gospodara, menjam svet koji sutra neće trebati vlast ovakvu kakva je danas.


Točno pesmo, treba se iz korijena promijeniti, totalno, skroz na skroz. Samo kad se izvrši ta metarmofoza našeg duha, onda koji će nam klinac bilo što ili ta žudnja za anarhijom. Oni ili ona gore ili dole koji nas stvoriše, stvorili su nas da uživamo u životu. Anarhija je isto vrsta diktature. A, najviše volim kad me ko ovaj Walter strapaju u ovu ili onu grupu. Pa još roknu analizu. Ma libo me racku za bilo koju vlast i anarhiju. Prvo i najbitnije je kod mene čovjekov duh i misao. Oni treba da su slobodni i rašireni. Naravno pozitivni. Ovi što guraju tu anarhiju i propagiraju kao oslobođenje svega nek npr. svom djetetu puste da kaki u dnevnoj ili blagovaonici. Jbg. nećemo vlast ili moć, pa bila i obiteljska. Čista utopija i ono što ne bi dali drugima, a sebi bi rado. Meni je tu lijepo kada pročitam otvorenu i duhovnu misao, a ne što negdje ima ili nema vlasti. Vlast i ne osjećam. Od nje se ne hranim, niti fizički, a niti duhovno. Moj duh nema granica ni vlasti, ni partija. Postoji samo čovjek. I ništa više. Znam samo jedno, ovi što plaho pišu o toj famozna anarhiji bili bi isti ko drug Staljin.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Anarhistički manifest - Page 2 Empty Re: Anarhistički manifest

Počalji od Valter Sub Mar 01, 2014 1:01 am

pesma ::Da bi se promenili društveno - politički odnosi, da bismo se otarasili potrebe da imamo gospodara, kao psi, trebamo osloboditi svoj duh i svoju svest, raditi na sebi iznutra. Promene u makrosvetu zavise od promena u mikrosvetu, svet menja promenjeni individualac, dakle, menjam sebe - shvatim i naučim da ne trebam gospodara, menjam svet koji sutra neće trebati vlast ovakvu kakva je danas.
Naravno, o tome se radi. osmeh 

ypsilon ::Ma libo me racku za bilo koju vlast i anarhiju. Prvo i najbitnije je kod mene čovjekov duh i misao. Oni treba da su slobodni i rašireni. Naravno pozitivni. Ovi što guraju tu anarhiju i propagiraju kao oslobođenje svega nek npr. svom djetetu puste da kaki u dnevnoj ili blagovaonici. Jbg. nećemo vlast ili moć, pa bila i obiteljska. Čista utopija i ono što ne bi dali drugima, a sebi bi rado. Meni je tu lijepo kada pročitam otvorenu i duhovnu misao, a ne što negdje ima ili nema vlasti. Vlast i ne osjećam. Od nje se ne hranim, niti fizički, a niti duhovno. Moj duh nema granica ni vlasti, ni partija. Postoji samo čovjek. I ništa više. Znam samo jedno, ovi što plaho pišu o toj famozna anarhiji bili bi isti ko drug Staljin.
Pa ti si već anarhista samim svojim stavom Ypsilon.  uredu  


Valter
Valter
Najgori član
Najgori član

Broj poruka 85

Datum upisa 15.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Anarhistički manifest - Page 2 Empty Re: Anarhistički manifest

Počalji od krtica Ned Mar 02, 2014 8:15 am

Stoka od ljudi voli tor, teško će ići sve ovo sa bezvlašćem,ljudi i boga vide kao nekog vlastodršca sa velikom moći i velikim tukijem kojim ih kara, ne veruju sebi zato traže da im se komanduje od gore.
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Anarhistički manifest - Page 2 Empty Re: Anarhistički manifest

Počalji od ypsilon Pon Mar 03, 2014 6:11 am

Moguće da sam anarhista. Ne volim ničiju vlast. Opet ne volim razbojništvo i rušenje i uništavanje, bilo dobara ili ljudi. Niti koga ugrožavati. Za tu anarhiju nisam. Sve polazi od mozga, samo kako naći svoj mozak u ovom ludom vremenu.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Anarhistički manifest - Page 2 Empty Re: Anarhistički manifest

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu