Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

+4
krtica
Vuja Kojic
Najgora
pesma
8 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od krtica Sre Okt 09, 2013 8:33 pm

Ovom narodu svaki k smeta. Zli Niko ne radi, svi traže pare,gde to ima na kugli zemaljskoj da to tako može?Podržavam Vladu,treba mast koju nemamo da nam otopi kad smo sve godine unazad bili i ostali lezilebovići,kao da smo na Kubi jbt pričamo priče o Rusiji jbt slepi kod očiju jbt mladi penzioneri jbt
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sre Okt 09, 2013 9:45 pm

U Vladi ne znaju koliko košta održavanje 50.000 službenih automobila? Za šta se koriste to treba pitati njihove vozače.

Ako ćemo pravo, Dačić rekao da ne znaju ni koliko ima državnih službenika, šta je čudno onda što ne znaju ovo za automobile,  ministar policije to ne zna? 

Gde primaju platu ti službenci neka naprave čeku i prebroje ih na blic.

Svi te ''nepoznati'' službenici plus 50.0000 službenih automobila jednako beda za vrat Srbiji.

I sad ti izadji iz krize.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Blind Fury Čet Okt 10, 2013 9:41 am


zub 
Blind Fury
Blind Fury
v.d Direktor
v.d Direktor

Broj poruka 671

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Čet Okt 10, 2013 8:20 pm

lol 2 'Bem mu miša, pa preCednik ima važna posla, ali uzmimo u obzir da on i nije u Vladi Srbije, on joj je dopisni član koji podržava sve njene odluke jednim klikom miša kad ustreba tu je, tako se i valja.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Blind Fury Pon Okt 14, 2013 3:50 am

Pa zamisli kako klikcu premijer i zamenik premijera, kada nam predsednik ovako klikce. Zato premijer istoriju Beograda jako dobro poznaje. lol 2
Blind Fury
Blind Fury
v.d Direktor
v.d Direktor

Broj poruka 671

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Okt 14, 2013 8:54 pm

Premijer poznaje puno njih... Jel' to dobro ili nije? U našoj situaciji baš i nije, svi ti koje poznaje mogu mu tražiti uslugu kad se nadju na Vučićevom spisku. A i u Vučićevoj stranci mnogi prepoznaju Miškovića na tajnim sastancima, tako ti je to kad imaš posla sa bivšim radikalima, mnogi su se ubijali zbog bele tehnike u prošlom ratu, pa sad da odbiju čiste pare pred nosem ,ih ups,puno sam kaz'la, reč ne povlačim.

Premijer poznaje mnogo njih i tvrdi da mnogo toga zna, samo ne zna koliko ima službenika u državnoj službi? Samo?  Malo li je što ne zna osnovno. Ali se dobro zna ko sve te ljude plaća, plaćaju ih gradjani Srbije. Zna se i način kako se zapošljavaju pri državnim jaslama- bez konkursa i dalje.

Svako uman mora da zna koliki su mu rashodi kad hoće prihode. No, ništa me ne čudi od vlasti i Vlada u Srbiji, kad poklanjanje NIS-a jaranima iz Rusije nazivaju dobrim poslom. Jasno je onda što im najavljeno poklanjanje žitnica šeiku, uzimanje kredita za navodnjavanje od iste njuške a onda prodaja tom istom naših livada i oranica izgleda kao fenomenalan posao. Ovi na vlasti malo malo nemaju smisla za dobar biznis. To im najslabija karika u vladanju.

Imaju kažu nekih tehničkih problema da prebroje vlastite uposlenike, kako bi onda znali da prebroje sve zgrade koje pripadaju NIS-u koje su poklonili, da prebroje pare koje su proćerdali ne bi li se uvukli Rujama koji ih ne zarezuju tri posto, mada bi trebalo kad nam je tolika rudna renta? Renta ne sme da se podigne gore, jer će Ruje da smanje ulaganja za 60 miliona eura, ako smo mi papani, oni nisu.

Koji smo mi moroni ljudi moji! Samo neka mi neko kaže kako trebamo u savez sa Rusima, da budemo gubernija, bio Medvedev kad je trebalo u blic poseti magarcima, alo, pogledajte ko nas voza sa našom naftom i gasom, poklonili smo se Rusima i sad kao nema veze, biće južni tok, kao da je južni tok neko rešenje za ovu situaciju u kojoj sve važno u državi nije naše sem javnih preduzeća koja bi trebala biti ''tudja' tj privatizovana, pa da se jednom ko ljudi izborojimo i presaberemo, bez oduzimanja i vidimo šta ćemo.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Okt 14, 2013 10:35 pm

Južni tok je od izuzetnog značaja za Srbiju a evo i zašto.

Od izgradnje hidrocentrale  Djerdap II do danas u Srbiji nije postojala ni jedna tako kapitalna investicija. Izgradnja južnog toka zaposliće mnoštvo ljudi, gradiće se još nekoliko gasnih centrala za pravljenje struje. I sada ono najvažnije, južni tok doneće mir i stabilnost mira na Blakanu, jer gas koji treba da prolazi korz Srbiju napaja zemlje EU, Nemačku, Francusku, Italiju....itd, pa sad da neko preseče dotok i prekine grejanje jednom Švabi, sumnjam da če švabe da dozvole tako nešto, zato mora biti mira na Balkanu, kako bi gas neometano tekao do Nemačke i drugih zemalja, ucene za Srbiju će prestati, Srbija će moći da postiže dogovore koje su za nju bitne sa drugim zemljama EU, Srbija će prestati da se cepa, a zbog političkog prava kao i položaja, Srbija može i da se širi pa da stekne trend vraćanja i Kosova. Dakle južni tok što pre a tako nama i bolje, ostaje nama u Srbiji samo decu da pravimo i da se volimo Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Okt 14, 2013 10:59 pm

Ali mi nikada nećemo ''imati'' taj južni tok na raspolaganju u celini, uvek će biti ruski, sa sedištem firme van Srbije, offshore kompanija, poštanski pretinac taj i taj na Madagaskarima gde se plaća porez? Ju, koje smo mi dileje. 

Mene u svemu tome interesuje naša dobit, cena gasa i nafte. Od tolikih posrednika ćemo se slabo ovajditi. A tek kada krene otimačina zemlje seljacima u Vojvodini kuda je zacrtano da j.tok prodje, kuku si ga njima.... Da ti pravo kažem, briga me za Nemce i to kako će gas da dodje do njih, a i za Ruse, uzeli nam državu za banku i sada mi kao pričamo o nekoj našoj koristi od ovog posla, i tu struju koju će proizvesti ima da nam naplate ne pitaj koliko...

 Grejem se na gas i muka mi od svega ovoga, a i benzin nam je jeftin, kao nafta, ubilo se.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Okt 14, 2013 11:07 pm

Pa to zavisi od naših vlastodržaca koje biramo na izborima kako će dalji tok dogadjaja biti, zapravo od nas samihć Al nemože da me čudi ništa jer skorašnje poskupljenej goriva pravdali su ratom u Siriji, koji nikada nije ni počeo a gorivo nije pojeftinilo, toliko o našima Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Okt 14, 2013 11:27 pm

uredu 

Ali, sporazum koji je verifikovan i totalno nepovoljan za Srbiju niko, nijedna buduća vlast ne može da promeni.

 Nadam se da bilo šta može da se popravi, da se nadamo Bole, to nam još jedino ostaje.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Okt 14, 2013 11:37 pm

Ma da pravimo dečurliju, treba da vodimo ljubav i sve će biti rešeno, pa kud lepše rešenje da nadjemo :DPosle može i ceo svet da bude naš ma i Ameba da se zove Srbinom ako treba, samo da vodimo ljubav i ništa više osmeh
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Okt 14, 2013 11:40 pm

uredu 

Pa da, evo ja ću da izaberem sa kim ću decu da imam, sa Dačićem ili sa Vučićem, pošto sam umetnička dušica, Tasovac mi je nekako najbolji izbor, Laughing  da ga 'vatam dok ne izleti iz Vlade Laughing a tebi će već biti lakše, ova ministarka energetike Zorana nije loša, biće vam lepa deca.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Okt 14, 2013 11:44 pm

Mislim da je vreme da se što pre krene sa osemenjavanjem, ako treba i bukurenje Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Okt 14, 2013 11:45 pm

Šta je to''bukurenje'' el to ima veze sa vladinim reformama? :blink:
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Okt 14, 2013 11:46 pm

Bukurenje je vadjenje semena kod svinjskih veprova radi veštačke oplodnje, odnosno osemenjavanja krmača prasilja Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Okt 14, 2013 11:47 pm

Da,to nam definitivno treba, znači, Vučića za rep pa na bukurenje... Laughing
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Okt 14, 2013 11:50 pm

Tako je... :DNe puštati ga dok ne dehidrira, pa posle opet Very Happy Mogla bi ORO da se uključi kao bukurulački stručnjak Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Okt 14, 2013 11:51 pm

Bole__Ser ::Tako je... :DNe puštati ga dok ne dehidrira, pa posle opet :DMogla bi ORO da se uključi kao bukurulački stručnjak Very Happy
Tako je, trebaju nam eksperti za te stvari. uredu kez
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Pon Okt 14, 2013 11:56 pm

Neznam samo kako će Tasovac kao ministar kulture da kulturno uzdigne ORO, ili će se pak desiti neko obrnuto i neko drugo uzdizanje kod Tasovca Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Okt 14, 2013 11:57 pm

Bole__Ser ::Neznam samo kako će Tasovac kao ministar kulture da kulturno uzdigne ORO, ili će se pak desiti neko obrnuto i neko drugo uzdizanje kod Tasovca Very Happy
Uh,samo da mi njega ne otme ta Oro. Neće valjda da klikne na nju? Ubiću ga! nestrpljiva(uh,pretnja vlasti mož' da me košta zub )
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Gost Uto Okt 15, 2013 12:04 am

Pa on je ministar kulture, treba da joj pojasni gde se nalazi kip slobode....itd osmeh

avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Uto Okt 15, 2013 12:07 am

Ne razumem kako smo stigli do ove Oro na ovoj temi? Laughing 

Bole,priznaj da ti se vrzma po glavi ova khm,kako da je nazovem? Buduća Tasovčeva seksetarica u ministarstvu kulture. lol 2
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sub Okt 26, 2013 1:10 am

Vreme je da priznamo da smo počinili greh, i prema Jovanki Broz i prema sopstvenoj istoriji. Nepravda je počela da se ispravlja tek na kraju njenog života, rekao je premijer Ivica Dačić u oproštajnom govoru na sahrani nekadašnje prve dame SFRJ. Dačić je naglasio da je Jovanka Broz bila "zabranjena, proganjana, izbrisana", a da je tek pred kraj života nepravda počela da se ispravlja.

"Kada sam joj pre nekoliko godina uručio pasoš i ličnu kartu, rekla mi je da neće nigde da putuje, ali da je to za nju dokaz da postoji", rekao je premijer.

U kakvom mi klošarsko-demokratskom vremenu živimo ljudi moji. Nije ni čudo što smo pobrkali lončiće, svak' živi se danas naziva herojem, svaka šuša političarem, a svaki lopov biznismenom. Tita optužuju za sva zla koja je srpski narod doživeo, zna se i od kada je tako, ko je tu propagandu širio i dalje je širi, laže, krade, mulja po istoriji i gradi mitove od ološa praveći žrtve.

Za sve što nam se dogodilo ranije možda jesu najviše krivi komunisti, ali ti komunisti ste bili upravo vi drugovi i drugarice, vi koji sebe danas nazivate velikim vernicima i patriotama. Da, da baš vi politički pervetiti.

Danas ovako, sutra onako Dačiću, e ne valja to tako, nepravda se ne ispravlja kad načini veliku štetu tada je kasno, kao što je to slučaj sa Jovankom Broz, kad riknem, man'te me lamentiranja, drugovi i drugarice današnja gospodo.. girl wacko
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od krtica Sub Okt 26, 2013 2:56 am

STENOGRAM SA SEDNICE VLADE SRBIJE

VUCIC: Otvaram hitnu sednicu Vlade Republike Srbije!
DACIC: Cekaj bre Aco! Ja valjda otvaram...
VUCIC: Ajde otvori...
DACIC: Otvaram.
VUCIC: Prva tacka..
DACIC: Ja citam tacke!
VUCIC: Nemoj da mi se kurcis! Zna se valjda ko kosi, a ko pantalone nosi!
RASIM: ...vodu nosi...
... VUCIC: Sta vodu nosi?
RASIM: Kaze se valjda... a ko vodu nosi...
VUCIC: Sta? Ko nosi pantalone nosi vodu?
RASIM: Ne, nego ko kosi...
VUCIC: Pa da... nosi pantalone...
MRKONJIC: Ljudi, ne serite vise! Ocete da da umrem ovde? Jesam li smenjen?
VUCIC: Cekaj Mrko.. polako... ima valjda neki red ovde?
MRKONJIC: Dobro, izvinjavam se...
DACIC: Dakle, otvaram sednicu sa sledecim tackama dnevnog reda...
MRKONJIC: Ja molim da se skrati! Jesam li zglajzao ili ne?
DACIC: Aman, Mrko, cuti!
MRKONJIC: Kako da cutim? Jebu me od jutros i novine i svi zivi...
DACIC: Polako. Sve ima svoje vreme. Dakle, prva tacka je... koja je prva tacka?
VUCIC: Pa, ja ti kazem da zacepis kad ja drzim sednicu!
DACIC: Zacepio...
VUCIC: Dakle, da skratim...
MRKONJIC: Smenjen sam?
VUCIC: Cekaj! U pitanju je rekonstrukcija Vlade...
MRKONJIC: Znaci, Mrko, ko te jebe... idi u ambasadore i crkni...
VUCIC: Kakve ambasadore?
MRKONJIC: Pa... ambasadore... ako sam zglajz'o znaci idem u ambasadore...
VUCIC: Ma, ides ti u picku materinu, znas?
MRKONJIC: Znaci, zglajzao sam...
DACIC: Ljudi, molim vas da se ponasamo kao ozbiljna Vlada...
VUCIC: Pa kad sere... dakle, u svetlu novih dogadjaja, jasno je da je potrebna rekonstrukcija Vlade... ja sam to, uostalom, vec najavio medijima...
DACIC: Ja bih samo da pitam... sta je Mrka zasrao? Mislim, a da nisu zasrali i drugi...
DINKIC: Kako to mislis sta je zasrao? Sve je zasrao...
MRKONJIC: Ti, Dinkicu, ne seri! Ti ces da mi pricas! Da se ja pitam ti bi prvi leteo...
KRKOBABIC: Rekonstrukcija je dobra stvar... nema tu niceg loseg.... to je stvar proste matematike...
OBRADOVIC: Aha, znaci ja sam u pitanju! Znao sam... mislim da je ovo otvoreni napad na SPS...
VUCIC: Nisam spominjao nikog, aman!
OBRADOVIC: Zasto Krka onda spominje matematiku?
DACIC: Krko, stvarno sto seres?
KRKOBABIC: Ma samo sam...
VUCIC: Tisina!
DACIC: Ja isto mislim da je ovo napad na nas... zasto niko ne spominje Velju, recimo?
VELJA: Sta Velju? Sto mene? Mars u pizdu materinu! Zna se ko ovde petlja sa pevaljkama!
MRKONJIC: Zna se... Krka zaposljava pevaljke...
VUCIC: To me ne zanima... pevaljke, glumci to je druga oblast...
OBRADOVIC: Da... to spada u kulturu...
DINKIC: Onda nek leti Braca!
PETKOVIC: Molim? Sta ja imam sa kulturom... ja molim da se, pre svega, definise sta je kultura! A ne ovako, pausalno...
VUCIC: Sto da se definise?
PETKOVIC: Pa da bih znao o cemu se radi... ovako tapkam u mraku... ova situacija je veliki test za sve nas...
OBRADOVIC: Znaci, ja sam u pitanju... zbog testova...
VUCIC: Obradovicu, ćuti i ne seri... nisam nikog spomenuo...
VELJA: Ti si, Vucicu, koliko sam ja procitao, najavio HAPSENJE nekog iz Vlade...
VUCIC: Ljudi, hajde da ne seremo! To sam rekao onako... da bi rekonstrukcija zvucala bombasticnije...
MRKONJIC: Dobro, evo, smireno pitam... da li sam ja u pitanju?
OBRADOVIC: Kom pitanju? Na testovima? Jesam li u stvari ja u pitanju?
DACIC: Ako je Obradovic - recite! Da znamo da smo napadnuti... zasto samo moji ljudi moraju da se tresu?
VELJA: Nije istina! Evo, Krka nije tvoj, a trese se...
VUCIC: Krka se trese od starosti, konju!
DACIC: Ako pipnete moje ljude - mi odosmo!
VUCIC: Ivice, majke ti, 'ajde sad ti ne seri...
KRKOBABIC: Ja isto idem...
VELJA: Ja isto...
DINKIC: Nemoj da me je neko pogledao slucajno! Inace, mi odosmo...
VUCIC: Cekajte, ljudi, treba da analiziramo rad svakog ko...
SVI: Boli nas djoka! Mi smo nama super!
VUCIC: Ali, ja sam najavio REKONSTRUKCIJU VLADE!
MRKONJIC: Pa, super. Zovi medije i reci da treba da se rekonstruise zgrada Vlade... krecenje, drvenarija, taj fazon... evo, mogu ja da vodim radove... i Velja...
VUCIC: Ma, nosite se svi u tri lepe! Sednica je zavrsena...
DACIC: Cekaj, ja zavrsavam...
VUCIC: Zavrsi...
DACIC: Zavrsavam sednicu Vlade sa zakljuckom da treba rekonstruisati zgradu

jooj srpko isuse dz 
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sub Okt 26, 2013 3:54 am

nemoguce  Kuku,  Mrkonjić, Obradović, Dinkić, o'šli , ostao Velja, on je trebao isto da se spakuje i ode u .. u.. hm, da ne lajem kuda, zajedno sa Krkobabićem... hihi

Krtice, 'el znaš da je Obradović plak'o kad je smenjen, siroma čovek navik'o se na fotelju u ministarstvu... cry2
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 2 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu