Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

+4
krtica
Vuja Kojic
Najgora
pesma
8 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od krtica Uto Okt 29, 2013 7:44 am

Plako ko malo dete... Crying or Very sad

 Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Novak-1

Avion sa imenom, svašta,zašto samo avioni da nose imena znamenitih ljudi,mogu to nositi i busevi,traktori ,kamioni,bicikli,motocikli a vozovi su rezervisani za naše političare itd Kakva ideja, da se smeješ šta im sve neće pasti na pamet. Laughing
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Ned Dec 08, 2013 10:49 pm

Kakva borba za vlast u Be ge ju, ljudi moji, predizborna obećanja se sama od sebe nižu, kad pogledam Srbiju iz bliza, vidim u njoj samo BG, kad pogledam iz daleka, isti slučaj, Srbija je bila i ostala BG, to ne valja uopšte Vlado, ali, ko će mene koja živim van svetske metropole slušati, koga briga šta se događa u Požarevcu ili Novom Pazaru, glavno je šta je u Be ge ju, tu je epicentar svega i svačega, mi ostali iz unutrašnjosti samo statiramo po njivama i po livadama ovako nebitni....

Koja smo mi podeljena prćija od zemlje, tako centralizovani, a tako razdeljeni da se uplašiš od svega što se vidi odakle god da se pogleda. Ima nas zajedno oko sedam ipo, osam miliona čeljadi, tamo ovamo, toliko, a nikako da se sredimo, šta bi bilo da nas je osamdeset miliona, pitam se? Trebale bi nam tri ovakve rekonstruisane vlade da nas kobajagi povedu u svetlu budućnost okolo naokolo,pa na put kad izađemo,izašli smo, voda će nas izbaciti negde, stihija...

Javna preduzeća državno vlasništvo, PDV povećan na osnovne stvari,kao to će da pomogne državnom budžetu koga tuši taj javni sektor javašlukom, potrošnjom i kreditima, dugovanjima? Idite molim vas, sprdajte se vi sa nekim drugim draga naša izrekonstruisana Vlado, pričajte o promenama u ovakvom centralizovanom sistemu nekom tamo trećem...
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sre Dec 11, 2013 9:42 pm

Operacija ''Grom'', Novi Sad pun dilera droge, tu živim, to me ne čudi toliko, na celoj teritoriji Srbije priveden 261 diler, bravo za akciju! Češljajte još, plaše me ovi što ih niste pohapsili a sigurno ih ima više od ovih uhapšenih.

A kako je Mišković i njegova mafija?

Šta ćemo sa Đilasom?

Hapšenje i procesuiranje mafijaša sličnih Miškoviću i naročito Đilasu(kažu da za sve njih ima dokaza da su se ogrešili o zakon) je od krucijalne važnosti za mentalno zdravlje stanovništva u Srbiji, ako se ništa konkretno ne bude dešavalo, a stečajni mafijaši, privredni kriminalci i ostali ekonomski ološ budu i dalje na slobodi, ili u kučnim pritvorima, ovaj narod će i bez droge totalno da odlepi.

Jeste da kod nas lud 'ebe zbunjenog, ali, ako svi odlepimo, zbunjene ćemo teško da uočimo, nijedna vlast do sada uopšte nije bila zbunjena kad je reč o zloupotrebi državnog položaja i moći, da se ne zavaravamo, Mišković ništa nije mogao sam da pljačka, za svaku pljačku mu je bio potreban neko poput Đilasa...

Svi spski bizMismeni su se obogatili na račun države, kad bi njih krenuli da hapse kao ove narkodilere, to bi bio praznik za oči ovom sluđenom i ojađenom narodu. Zna se dobro da su se svi obogatili uz pomoć političke, državne i partijske moći naročito. Mišković je posledica, a ne uzrok pljački u Srbiji, i to treba znati.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od ypsilon Sre Dec 11, 2013 10:34 pm

Pesmo, a zašto ti puno pitaš?! Što se ne uguraš u tu vladu, pa da ti mi budemo podanici. I odmah nam porez rokni da te osjetimo na goloj koži. lol 2 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sre Dec 11, 2013 10:46 pm

Volim da pitam, da ne pitam, skitala bih!  nemoguce ludaca 

Bolje da se ja ne uvlačim u Vladu, naeb..., ovaj nagrabusio bi Mišković, sve bi mu otela, mis'im, dogovorili bi se mi već, on meni - ja njemu, tante za mante, svi zadovoljni, a narod, koga briga za narod, ako nema 'leba, neka jede kolače! Daćemo mu Miško i ja veći PDV, više rupica na kaišu, imaće veću stopu nezaposlenosti, veće komunalne dadžbine, više razloga da poludi odnosno da se prosvetli gladovanjem i postom, zdravije da se hrani, nema mesa to ne valja za probavu, dosta od mene za početak... Ima narod da me turi u crkveni kalendar kao sveticu.  ludaca 

Mene bi vlas' načisto pokvarila, 'el vidiš?

Vlado, stižeeemmm na makini, evo pojačanja....

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Baba
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od ypsilon Sre Dec 11, 2013 10:54 pm

pesma ::Volim da pitam, da ne pitam, skitala bih!  nemoguce ludaca 

Mene bi vlas' načisto pokvarila, 'el vidiš?

Vlado, stižeeemmm na makini, evo pojačanja....





Samo ti pitaj, mi iz oporbe ćemo da te rušimo.  zub Mislim da bi ti bila dobar premijer. Ono imaš šaku, znaš vunu da pleteš, tako da bi brzo Pentagon i Kremlj oplela. Osim toga imaš bogat i sočan rječnik. A, jezik ti palaca brzo, tako da malo tko može da ti parira. Jednom rječju, ne da si čelična Lady nego stamena. lol 2 Zato imaš moj glas u svako doba dana i noći. osmeh 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sre Dec 11, 2013 11:01 pm

Može, danju i noću da vunu predemo.... Stamena lady  Laughing 

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Gux49Tq

pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od ypsilon Sre Dec 11, 2013 11:03 pm

pesma ::Može, danju i noću da vunu predemo.... Stamena lady  Laughing 




Može, budemo preli na stolu. zub Ali pojava ta na slici i to držanje govori da si čvrsta ruka. Što stisneš ne puštaš. Jedino tako možeš s masom da izguraš. Ma ne brinem se ja za tvoj mandat. Laughing 
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Čet Dec 12, 2013 11:40 pm

2014 godina će biti teška, kažu iz Vlade, kao to ne znamo...

Da sam medvedica  girl wacko pa da je prespavam, tek 2015 godine stiže Deda Mraz u Srbiju i donosi privredni rast i bolji standard. A zašto više ne verujem u Deda Mraza i baba Vladu Srbije, a?

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Deda-mraz-ce-opet-zao

Ako ipak stigne ove godine, vesti u medijima o njegovoj poseti Srbiji će ići nekako ovako:

"Javni servis Srbije prvi saznaje da je Deda Mraz upravo završio razgovore sa našom vladom i pri tome otvarao džak i izvadio šareni paket koji je predao našoj vladi. Opširnije o ovom važnom događaju u svim našim informativnim emisijama" (RTS).

"Vest dana je da je Deda Mraz posle uspešnih razgovora upravo poleteo nazad u Brisel,  u avionu  Nole Đoković čije mečeve prenosi samo naša televizija. U emisiji  Srednji prst  Deda Mraz će biti ekskluzivni gost" (B 92)

"Prekidamo „Farmu" radi saopštenja najnovije vesti. Gospodin Deda Mraz je upravo odleteo sa beogradskog aerodroma Nikola Tesla odakle nam se javlja naš specijalni izveštač:
-Javljamo Vam se sa aerodroma Nikola Tesla koji je dobio ime po jednom našem gastarbajteru iz Amerike a nije Ekrem Jevrić. Avion Er Srbija trenutno kruži iznad Beograda iz koga ispadaju šareni EU paketići. Nagradno pitanje za naše gledaoce glasi -koliko je Deda Mraz bacio paketića radosno/gladnim Beograđanima? SMS poruke možete slati preko svih mreža a srećni gledalac koji pogodi broj paketića dobija 2.000 dinara. Evo, iz režije mi javljaju da je to već 5.000 dinara…Ma skočilo je na 18. 000 dinara! Samo vi glasajte i glasajte avion još uvek kruži" (TV Pink)

"Bojan Pajtić je u dogovoru sa koalicionim partnerima odlučio da bojkotuje Deda Mraza zato što je i ovog puta Vojvodina zakinuta za svoj deo EU paketića . Deda Mraz se upravo pojavio na otvorenim vratima aviona(TV Vojvodina).

"Automobil sa rotacionim svetlima, krenuo je velikom brzinom sa aerodroma. Kako nam javlja naš reporter u automobilu se nalazi lično Deda Mraz. Dragi gledaoci, vi možete glasati kojom brzinom će automobil sa Deda Mrazom stići u Brisel. Šaljite vaše SMS poruke na poznati broj (TV Pink). Ispred zgrade sedišta EU u Briselu, nalazi se naš specijalni reporter koji nam javlja da je automobil sa Deda Mrazom stigao" (TV Prva)…
"Deda Mraz je, kako nam javlja naš dopisnik iz Brisela, baš sad izašao iz automobila i krenuo prema liftu" (TV Vojvodina)
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od ypsilon Čet Dec 12, 2013 11:55 pm

Ja upravoh zamislih pesmu i Najgoru u vladi. Jedna premijerka, druga ministarka. Obje stoje ispred skupštine Srbije i drže bičeve. I kažu ovo publici koja vrišti za njima od unutarnjeg uzbuđenja: Narode, niste još na..bali, ali tek sa nama dvima ćete. lol 2 lol 2 lol 2 lol 2 I to je jedino obećanje koje ćemo stvarno da Vam GA u te Vaše šuplje glave kad ste za nas glasovali po principu, DOBAR BATAK-GLAS KRATAK lol 2 lol 2 lol 2
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pet Dec 13, 2013 11:13 pm

Kratak glasić, nikom ništa što je kratak, važno da je podebljan, obiman, da se čuje gde treba.  ludaca


- Gde su investicije koje smo obećavali građanima? Budžet za narednu godinu je dokaz da je palo ono za šta smo se borili u izbornoj kampanji. Godinu i po dana samo pričamo da smo dobri, ali ne valja ništa, jer su oni ostavili krš i lom - rekao je Cvijan.

- Budžet, kakav je predložen, dovešće do još veće nezaposlenosti, plate će biti smanjene, biće otpušteno oko 60.000 ljudi, što mora da se kaže građanima, a ne da se krije, kao što to radi Aleksandar Vučić -  rekao je Cvijan.

'El to onaj Cvijan koji se bori za prevlast u SNS-u sa Vučićem? Mi im dođemo kao kantar za potkusurivanje u kampanji, ko zna šta ćemo još saznati, a onda će sve to što saznamo neko demantovati, k'o da nije ni rečeno.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pet Dec 13, 2013 11:16 pm

Stojšić: Problem je rashodna strana budžeta

Poslanik Lige socijaldemokrata Vojvodine Đorđe Stojšić rekao je da prihodna strana predloga budžeta nije problem već rashodna, i ocenio da povećanje stope PDV-a može podstaći razvoj "sive" ekonomije.
On takođe smatra da ta mera neće dati rezultate koje je vlada želela, jer će oprezovanje potrošnje imati loš efekat na celokupnu ekonomije zemlje, osim rasta prihoda u budžetu.

- Smanjenje deficita budžeta samo po sebi je dobra mera, ali ako se on snižava "ubijanjem" potrošnje, onda to nije dobro, imajući u vidu da je Srbija već nekoliko godina u recesiji, a njena privreda trenutno puno zavisi samo od dve stvari - izvoza Fijata i poljoprivrede - smatra Stojšić.

Stojšić se posebno osvrnuo na Zakon o duvanu, ocenjujući da su proizvođači duvana stavljeni u neravnopravni položaj u odnosu na druge poljoprivredne proizvođače.

Ta ko još sluša Lale? Koga je briga za poljoprivredu? Koga je briga za seljake? Koga je briga šta će sirotinja jesti?
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Dec 23, 2013 10:38 pm

Baba Vlada nam umesto Deda Mraza najavljuje moguće ponovno uvođenje viza. Pa kako je to moguće ljudi moji?

AZILANTI- jedna jako teška i mnogobrojna reč. Zbog te reči i Kusturicinih filmova o nama (kukuku) svaki crnpurasti azilant napolju koji šeta po toj EU ljudima od tamo deluje kao da je iz Srbije. 

Ako ćemo pošteno, ljudi odavde i dalje beže glavom bez obzira, koriste EU propise da bi ućarili koji euro; nema se posla, ne može da se preživi, obećanjima o prosperitetu, pravdi i jednakosti većine i manjina, obećanjima o novim radnim mestima se ne hrane ničija deca.

U Srbiji danas isto tako ima oko 5.000 azilanata koje niko ne voli da gleda u svojem komšiluku, došli odnekud, pobegli od svoje bede u našu, kakva li je ta njihova kad kod nas traže spas, idu za EU ,dalje.... Svi bi mi da ličimo na zapadnu Evropu po platama i životnom standradu, po nekim drugim stvarima ne bismo, a i ne umemo.

Tako da, videćemo se na granici izdržljivosti....  Ova vremena samo nosati mogu da prežive, Dačić je prćastog nosića, a Vučić ima nosinger, jel to neki znak?
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Dec 30, 2013 3:09 am

"Srbija je ispunila sve svoje obaveze i više ništa ne može da nas spreči da u januaru, ili čak i ranije, počnemo pregovore o pridruživanju sa EU."

Čekamo januar... Ček, ček, kaže Ivica možda ''čak i ranije''? Kad ranije? Jesmo mi u decembru mesecu? Računa li se limburg mesec kao trinaesti u kalendaru, ili šta...?

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Aleksandar-vucic-potpisivanje-sporazuma-sa-mubdalom-foto-tanjug-1380812493-375489

Puuu Amerika, mi voleti Serbija, mi kupiti Serbija!

Prvi potpredsednik Vlade je konstatovao da, ukoliko reforme budu uspešno sprovedene, Srbija može postati članica Evropske unije već 2020. godine.
- To je težak ali ostvariv zadatak, i to bi bio ogroman uspeh za Srbiju, ali to zavisi od nas i našeg rada - kazao je Vučić.

Vučić je izrazio nadu da će se možda već u martu 2014. konkretizovati poslovna saradnja između „Mercedesa“ i „Ikarbusa“ i najavio više od tri milijarde evra investicije iz Ujedinjenih Arapskih Emirata u „Beograd na vodi“, koji je ocenio kao projekat od ogromne važnosti za celu Srbiju, a povodom čega bi sastanak sa investitorima iz UAE trebalo da bude 12. januara u Beogradu.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pet Jan 10, 2014 7:42 am

"Da li će građani Srbije od 2015. godine živeti bolje i da li će biti privrednog rasta, rasta zapošljavanja i životnog standarda, zavisi od toga koliko duboke budu reforme u 2014. godini i koliko uspemo da postavimo sistem na zdrave noge", rekao je ministar Radulović. 

Znači 2014-tu da prekrižimo jer su nam noge ko u bogalja... E da sam medvedica na godinu dana.....
Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Smja999

 ne moram piti, jesti, a najviše da ne plaćam dažbine državi, do te famozne 2015 godine... Da sve prespavam...  zzz 

Radulović je izjavio da očekuje da će do kraja januara biti doneseni Zakon o privatizaciji i Zakon o stečaju. Radulović je rekao da je vlada uputila predloge tih zakona u Skupštinu i da očekuje da će sledeće nedelje biti zakazana sednica parlamenta, na kojoj će se raspravljati o tim dokumetima.

Radulović je podsetio da je plan Ministarstva privrede bio da se ovi zakoni donesu do kraja 2013. godine, dodajući da kašnjenje sa njihovim usvajanjem unosi kašnjenje za neke dalje planove.


Zakon o privatizaciji i Zakon o stečaju su ključni reformski zakoni za postavljanje preduzeća u restrukturiranju na zdrave noge i završetak privatizacije.

Radulović je rekao da su u Tranzicionom fonu predviđena sredstva za povezivanje radnog staža i isplatu zaostalih minimalnih zarada za radnike preduzeća u restrukturiranju, ali da se čeka usvajanje zakona o privatizaciji i stečaju.

On je najavio i da bi početkom februara trebalo da bude završen predlog zakona o javnim preduzećima i ocenio da postoji velika neodgovornost rukovodilaca u tom preduzećima....

Javnim preduzećima?  Neodgovornost? I  šta sa tim? 
Puno priča taj Radulović,da vidimo šta će da uradi.....  Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Byeby
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od krtica Pet Jan 10, 2014 11:00 pm

Radulović kaki kvake,dok se ne sredi javašluk u javnim preduzećima,neće nam biti bolje. Znači,nikada nam neće biti puno bolje od ovoga sada.
krtica
krtica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 361

Datum upisa 29.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Pon Jan 13, 2014 8:53 pm

Ivicu Dačića predložili za Nobelovu nagradu za mir... Opa bato, kakva ukazana čast i poverenje, ''bolje to nego da su me  kandidovali za Hag'' komentariše premijer.

Ima smisla za crni humor, mora mu se to priznati. A zašto je meni gorak ukus u ustima od njegovog humora? Možda zato što mi se čini da mala ali odabrana ekipica u Hagu nije kompletirana.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Sub Feb 01, 2014 2:08 am

Taman su se sastavili nekako - kad ono- sad se raskantali totalno, idu nam izbori...

Hoće li Srbijom od aprila vladati SNS sa SPS -om ili SPS sa SNS- om pitanje je sada? I nije neko pitanje.
pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od pesma Ned Mar 16, 2014 11:42 pm

Vučiću , sačekaj, strpi se malo, kad napraviš ''Bg na vodi'' postaćeš srpski bog, batinu Dačića imaš, on nikog ne poznaje, niti je ikada ikog poznavao; grade ti kult ličnosti Vučiću, postaješ srpski vožd no.1 a Dačić ti je za petama, on to tako voli da radi, eto vas ponovo zajedno, a niste se ne razdvajali.

pesma
pesma
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 3459

Datum upisa 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od ypsilon Uto Mar 18, 2014 11:12 pm

Zmije promijenile kožu. Ništa novo po mom osobnom sudu. Jedino što je pozitivno što Koštunjavi i SRS ne mogu više primirišiti u odlukama. Jedino da pošalju još kojeg Četu na Krim da brani Vaseljenu od trulog zapada. Sad će Bucko-Dačić uskoro da igra sa Šarićem šaha ili domina, ovisno koju igru imaju u Požarevcu.
ypsilon
ypsilon
Senior Najgori
Senior Najgori

Broj poruka 1887

Datum upisa 24.07.2013
Raspoloženje Raspoloženje : Gura se.

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Komsinica Sre Mar 19, 2014 11:47 am

Cestitke na novoj Vladi  wacko  Nek vam je Bog na pomoci  wtf
Komsinica
Komsinica
Otpali član
Otpali član

Broj poruka 324

Datum upisa 12.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Valter Pet Mar 21, 2014 1:54 am

Komsinica ::Cestitke na novoj Vladi  wacko  Nek vam je Bog na pomoci  wtf
Bog će teško da nam pomogne, moraćemo sve sami.  Very Happy
Valter
Valter
Najgori član
Najgori član

Broj poruka 85

Datum upisa 15.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku - Page 3 Empty Re: Nova Vlada u Srbiji, ili kako rekonstruisati babu u devojku

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu