Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farmerke

2 posters

Ići dole

      Farmerke Empty Farmerke

Počalji od Lolla Čet Jan 17, 2013 8:30 am

Kako da pronađete najbolje za vas koje će vam stajati kao salivene

      Farmerke 8369


Da nemate možda u ormanu stare farmerke i nadate se da ćete nekada ponovo moći da uđete u njih? Čak iako nije tako, evo vam ih nekoliko saveta za kupovinu idealnih farmerki.

Vodite računa o dužini. Ako ste oniži, odaberite idealnu dužinu kako se ne bi gužvale pri dnu.

Ako ste vitke građe mogu da budu i duže od vaše veličine.

Uvek probajte da čučnete u farmerkama. Ako možete to da uradite bez stezanja, dobre su vam.

Izbegavajte modele sa brojnim dodacima, pošto su sada možda moderne, ali već za par meseci će izgledati kao nešto što nije previše poželjno.

Ako imate široke kukove izbegavajte široke modele sa džepovima sa strane.

Ako imate dečačku građu odaberite elegantni duboki model koji ističe kukove i struk.

Za niže devojke se preporučuju modeli ravnih nogavica bez ranfle.

Krupnije devojke ne bi trebalo da biraju farmerke sa velikim džepovima.

I na kraju ne zaboravite da većina žena isproba čak 10 farmerki kako bi pronašla idealne.

izvor: klik na link


Ah, taj teksas...
haljine, famerke... košulje...
koliko su zastupljeni u Vašem stilu oblačenja, i u kom ''pojavnom'' obliku? osmeh
Lolla
Lolla
Sekretarica
Sekretarica

Broj poruka 560

Datum upisa 26.12.2012
Lokacija : ... divljina ...
Raspoloženje Raspoloženje : zaklonjenja od štete, al' za frkom uvek fanatik

Nazad na vrh Ići dole

      Farmerke Empty Re: Farmerke

Počalji od slavena Uto Jan 29, 2013 4:37 am

Dzins obozavam. I rado ga nosim. Jer prilagodljiv je u svim kombinacijama ... Mozda ga malo vise volim i rado nosim jer sam veci deo dana u uniformu pa mi ova kezual varijanta prija .. Kako god glasam za dzins..       Farmerke 2017959410
U svim oblicimi od farmerica , suknjica , jaknica ... do cizmica , torbi ..ma, rekoh ja , kombinacija milion..       Farmerke 2665495155
slavena
slavena
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 503

Datum upisa 03.01.2013
Lokacija : sever
Raspoloženje Raspoloženje : odlicno

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu