Najgori forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Отказ Уговора о раду

2 posters

Ići dole

Отказ Уговора о раду Empty Отказ Уговора о раду

Počalji od Ђаво лично Uto Feb 05, 2013 9:49 am

Ја данас дао...
Просто, не могу више да радим за тако малу плату, при том- нередовну.
Испоставио сам им моје услове, форме ради (знао сам да неће прихватити).
Кажу да је губитак посла један од највећих стресова, (4. или 5. по тежини); мени лично- већи је стрес рад у условима који ме чине незадовољним. Кад одем са таквог посла- осетим олакшање...

Каква су ваша искуства? Отказ Уговора о раду 650269930
Ђаво лично
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Отказ Уговора о раду Empty Re: Отказ Уговора о раду

Počalji od JonDoe Uto Feb 05, 2013 10:03 am

Sta znam cudan sam po tom pitanju...dok makar naslutim da ce biti neko iznad mene okrecem se i odo...ne trpim da mi neko drvi,verovatno losa karakteristika jer bih mogao da budem od onih sto prevaljuju stvarno dobre cifre da sam drugaciji...

Naravno ovo ne znaci ni da cu da radim za neke minimalce,od toga nek zivi ko misli da moze meni lepse da sedim i zevam u laptop...pa ovaj mesec 200 sledeci 1000 onaj tamo 600-700 al u proseku neka sarmica i mirna glava
JonDoe
JonDoe
Član u razvoju
Član u razvoju

Broj poruka 255

Datum upisa 31.12.2012
Lokacija : bunar
Raspoloženje Raspoloženje : lose ide ka gorem

Nazad na vrh Ići dole

Отказ Уговора о раду Empty Re: Отказ Уговора о раду

Počalji od Ђаво лично Uto Feb 05, 2013 10:37 am

Мој проблем је сличан, али- друге врсте; Отказ Уговора о раду 277638789 ја бих радо да имам надређеног- са тим немам проблем. Само- никако да добијем неког који зна више од мене... А јбг, да радим за дијаболу која мање зна, а плаћен 5 пута или десет - е, то ме испизди на кеца, и онда постанем екстремно заебан... Отказ Уговора о раду 1786228450
Мој цењени (још пар дана) пет пута мери и броји неке цеви, шатро- одређује утрошак; ја погледам, а он их рачуна по килограму.
А човек је -магистар, са припремљеним докторатом?! Отказ Уговора о раду 1471659915
Трагично.
Гђица тамо-нека, директор маркетинга, у фирми која производи и продаје- ортопедска помагала? Отказ Уговора о раду 3437437954
Финансијски директор, са П.О- пензионерка?
Нема пара за плате, али има за три Хонде акорд и два "Гранде пунта"? Отказ Уговора о раду 277638789
И тако, редом; нисам могао више... Отказ Уговора о раду 3233507610
Ђаво лично
Ђаво лично
Junior Najgori
Junior Najgori

Broj poruka 523

Datum upisa 26.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Отказ Уговора о раду Empty Re: Отказ Уговора о раду

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu